Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Mr. Brooks (2007)

Mr. Brooks

!Narancs26   2021. 05. 26.

Hát nem voltam elájulva ettől a Costner Moore filmtől. A cselekmény kicsit kusza, pl. nem volt világos, hogy kik üldözték a nyomozónőcit. És hogy a sorozatgyilkos lánya is gyilkos lenne, az meg abszurd, ez nem egy örökletes dolog... Szóval nem ajánlo... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

Szuper kis film, de megmondom őszintén, azért nem minden hangulatomban tudnám megnézni. Costner és Demi Moore garancia a sikerre, és hozzák is az elvártakat. Vannak benne lassabb és pörgősebb részek, összességében kellemes csalódás.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nagyon de nagyon jó kisfilm, amit mondjuk Kevin Costner-től meg is szokhattunk és Demi Moore is csak dob az amúgy is izgalmas forgatókönyvön. Abszolút favorit.

VvV   2016. 05. 10.

Jó kis film, kétség sem fér hozzá. Érdekes a története, ember lehet kiszámítani a dolgokat, olykor az orránál vezeti a nézőt. Costner lánya-féle szál ütős lett.

hsanya182   2016. 11. 08.

Lehet kicsit túl van értékelve, nekem vontatottnak hatott pedig szeretem a krimit, de ez a gyilkos szemszögéből való megközelítés nem rejtett annyi misztikumot és már untatott az énjével való társalgás. Vannak nagyon jó dumák, valamelyest belelátunk ... több»

elekm90   2021. 01. 16.

A többséggel ellentétben engem sajnos nem sikerült megfognia, William Hurt alakításán kívül kb. semmit nem tudnék kiemelni. Oké, az alapfelállás izgi, de maga a film nem túl pörgős, ráadásul a filmben lévő csavar sem tetszett.

indingo   2017. 04. 17.

Nagyon jól felépített film volt. Feszültségre épített, amely végig uralta a történetet. Volt a nézők számára egyfajta bizonytalanság, amely miatt egyre inkább érdekelt a sztori.

William Hurt azért vállalta el a szerepet, mert rendkívül ötletesnek találta, hogy valaki azért járjon az Anonim Alkoholisták körébe, mert öngyilkossági hajlamai vannak.

(ps)

Az újság, amit Mr. Brooks olvas a vacsoránál latin nyelvű. Egyedül a főcím angol.

(ps)

Ez volt Bruce A. Evans első rendezése a Kuffs, a zűrös zsaru (1992) óta.

(ps)

Dane Cook csak a forgatókönyv felét olvasta el, amikor eldöntötte, hogy meg akarja kaparintani Mr. Smith szerepét.

(ps)

Kevin Costner azt nyilatkozta, hogy a film egy trilógia első része.