Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022.07.23 Gábor390920

A Marvel új sorozata, úgy mint a mostaniak, új színt hozott a Marvel-Univerzumba. A sorozat első részében megismerhetjük a tinédzser Kamala Khant, aki hatalmas Marvel Kapitány rajongó és csak szeretne eljutni egy szuperhősös találkozóra. Mikor megta... Több

2022.06.09 Tonyka

Tini limonádé szuperhős köntösben

Nem tudom merre tart majd ez a sorozat, az első rész viszont nem volt rossz. Könnyen azonosultam a tinédzserrel, és a problémáival. Szépen rávilágítanak, hogy nem egyszerű az élet idegenként egy országban. Komoly kihívás megfelelni a saját kultúrád követelményeinek, miközben húz a másik világba való beilleszkedés, illetve annak a hatásai. Hiába, fertőző a nyugati kultúra. Mi nézők is eltöprengünk mi is a helyes. Mindkét világnak vannak erényei, szóval nem egyszerű az útkeresés. Szerencsére nem dramatizálják túl, hősnőnk humorral, komolytalansággal és egy baráttal hidalja át a gondokat. Egyelőre kedves kis sztori, remélhetőleg maradnak ezen a vonalon, ami még idősebb fejjel is nézhető, élvezhető. A szereplőválogatás jól sikerült, érdekes karakterek. Szépen felépítették a családot, szigorú anya, a kissé engedékenyebb apa, és hozzá egy segítőkész testvér. A fura, de tehetséges barát is rendben van. Persze vannak klisék, többek közt a népszerű undok széplány is ide tartozik. Világmegváltásra nem számítok, de lehet belőle egy jó kis szórakoztató családi sorozat. A lehetőség megvan benne, szóval szurkolok, hogy maradjon ez az irány. Remélhetőleg érdekes karakterfejlődést láthatunk. Kíváncsi vagyok miféle hatása lesz a keménymagos rajongásból, szuperhőssé válásnak. No és a karperec eredete is tartogat még érdekességet, valószínűleg.

2022.06.10 Kriszfiu33

Eddig nagyon tetszik. Mint Pókember és Marvel kapitány egy karakterbe gyúrva. A Marvel friss marad és folyamatosan meglepetéseket okoz! Reméljük tartják a minőséget.

2022.06.09 matrosh1980

Egy újabb szánalmas sorozat, ami akár a legrosszabb is lehet, mire a végére érünk az évadnak. A gyártási pénzek elpazarlása. Marvel és Disney tudtok ti jobbat is.

Titánok
2018