München

Munich

2020.07.18 BÉLA Nézhetetlen

Nem nyűgözőt le

Számomra az a jó film ami beszippant.Ott vagy a filmben. Ez nem szippantott be, el lehet ütni vele az időt, de más semmi.

2018.05.14 Filmelemző

Valós eseményeket feldolgozó, nagyon színvonalas alkotás, Eric Bana nagyszerű játékával. Hihetetlen realizmus, valósághű megjelenítések és a 70-ek évek megidézése jellemzi ezt az értékes filmet. Nálam erős 8 pontos.

Nagyon meg akarták csinálni,és végül nagyon nem csináltak semmit.Nem lett sem izgalmas,sem érdekfeszítő,sem színvonalas.Egy könnyen felejthető alkotás,amit tényleg felejtsünk el.

2017.12.23 Deku

Hihetetlen csúcs szuper filmet alkottak a készítők. Nagyon tudtam preferálni ezt a pörgős hangulatot. Igazán szórakoztató film. Ez az egész lényege. Nagyon szerethetőek a karakterek ami szintén fontos egy filmnél.

2019.06.01 kevelin

volt pár olimpia ami tragédiába vagy legalábbis erőszakba fulladt. talán ez az egyik legdurvább mind közül.nagyon jól megrendezett film a színészi alakítások is szuperek. kár h manapság nem készülnek ilyen jellegű filmek

2015.08.12 Rikudou6

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

2015.05.20 a.edit63

Jó film, de én valamiért sokkal jobbat vártam. Valahogy túlságosan bombasztikusra akarták venni a figurát, ami időnkét nagyon rosszul sült el. Viszont tetszett Ali szerepeltetése: bizony az éremnek két oldala van (még ha néhányan nem is akarnak róla tudomást venni).

2017.09.07 pacific22

Szerintem megérdemelte az a sok Oscar díjat, nekem második nézésre még jobban tetszett. a film! Én úgy gondolom, hogy ez az igaz történet azoknak a nézőknek is jó film, akik csak a gengszteres leszámolós filmeket kedvelik, de azoknak akik a politikai... Több

2015.02.03 Sniper

Eric Bana elképesztően jól hozza a karakterét, mint minden más filmben is. Egészen hihetetlen, mennyire azonosulni tudunk vele és a küzdelmeivel, mennyire megértjük, hogyan sodorták lehetetlen és embertelen helyzetbe egy lehetetlen és embertelen konfliktus résztvevői.

2015.09.09 Mirci

Lebilincselő film egy olyan konfliktusról, ami sajnos a mai napig sem zárult le és olyan üzeneteket tartogat, amiket ma is érdemes meghallgatnunk. Spielberg nagyszerű történetmesélő, a film rendezése kiváló, egészen elképesztően érzékletesen adja át ... Több

2015.06.02 DarkMoss

Erről a témáról, mármint az Izraeli-Palesztin konfliktusról eddig ÖSSZESEN két jó film készült: az egyik a Győzelem Entebbében, a másik pedig ez. Megindító, hiteles, és minden egyes másodpercben odaszögez a képernyőhöz. Nem csak azért, mert egy izgal... Több