1. évad (2015) - 10 epizód
4. évad (2017) - 0 epizód

Juan Pablo Raba
Pedro Pascal
Boyd Holbrook

A 80-as években az Egyesült Államok és Kolumbia közösen próbál véget vetni a minden idők legkegyetlenebb és leggazdagabb drogbárója, Pablo Escobar és a Medellin drogkartell tényedésének. Igaz történet alapján...

(hp)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó, Kolumbia
Premier: 2015.08.28.

2024.01.15 Majorkas

Az élet írta ezt

Kőkemény valóság csap minket arcon 3 évadon keresztül, akit az Escobar-szál érdekel, az a 2. évad végéig követheti ezt nyomon. A 3. évad is érdekes, illetve a Narcos: Mexico-sorozatok is elég komolyak. Újra meg fogom nézni mindegyiket.

2015.11.21 dulkap

Kicsit vaciláltam a 4 és az 5 csillag között, mert eleinte nagyon zavart Boyd Holbrook kiválasztása, akik színésznek is gyenge és úgy néz ki, mint egy bajuszos Justin Bieber. Azonban a többi színész kiválasztása zseniális, ahogy maga a sorozat is. Vé... Több

2017.08.22 Deku

Rögtön az első évad után elkaszáltam a sorozatot, mert először is, nagyon gyenge volt szinte az összes karakter, a történet pedig egy percig nem tudott érdekelni. Nagyon gyenge.

2023.08.22 Harper

Realizmussal átitatva

Pablo Escobar 1981-ben alapította meg a Medellin Cartelt és magánhadseregét, a Muerte a Secuestradorest, és 1993. december 2-án lőtték le az elfogására szerveződött kolumbiai-amerikai katonai egységek mesterlövészei. A két időpont között a fél világot uralta a neki dolgozó sicarióknak és pénzének köszönhetően, melyből annyi volt neki, hogy bárkit megvehetett. Rendőröket, bírókat, politikusokat. A Narcos az eddigi legvalósághűbb filmes feldolgozás Pablo Escobar életéről, amit a mai napig készítettek. Sajnos Wagner Moura egyáltalán nem hasonlít El Patrónra, de jól játssza mégis a figurát. Láthatóan felkészült abból, hogy milyen lehetett Escobar a 80-as és 90-es években. Kapunk izgalmas jeleneteket és nagyon jó karakterisztikát is. Nálam a Narcos a legjobb sorozatok egyike, így nem is adhatok rá kevesebbet 80%-nál. Ajánlom mindazoknak, akik keveset tudnak a kokainkirályról, és realisztikus képet szeretnének kapni életéről, illetve szervezetésről, ami túlmutat a 2017-es gyengécske Escobar című filmen.

2021.12.10 Ildikó Bacskai

Narcos (2015)

Nem tudom, mi ütött belém, hogy csak most néztem meg ezt a sorozatot. Pablo Escobarról csak hallottam, nem sokat tudtam róla, a történet valószínűleg ki van színesítve, de így is szerintem nagyszerű a rendezés (pláne a bevágott eredeti felvételek), szuper a színészgárda és a játékuk, nagyon tetszettek a filmzenék. Nagyon el van találva!

A sorozatot a valódi Pablo Escobar fia, Juan Pablo Escobar (aki most Juan Sebastián Marroquín Santos néven él) is megnézte. Interjúkban elmondta, hogy bár nem tetszettek neki azok a részek, amelyek az apjáról szóltak, mégis fontosnak tartja a sorozatot, mivel szerinte segíti a nézőket abban, hogy megértsék, milyen hatással voltak az apja cselekedetei Kolumbiára és a világra. Juan Pablo Escobar azt is elmondta, hogy a Narcos segített neki abban, hogy jobban megértsék a szülei és az apja döntéseinek hátterét, és hogy azóta is beszélgetéseket folytat a sorozat rajongóival a közösségi média platformokon keresztül.Szerző: Informer2

Az első Netflix készítésű sorozat Kolumbiából.Szerző: Képkockák

Az intro közben a tv-ben látható elnök változik, ahogy haladunk a történetben.Szerző: Képkockák

Wagner Mouranak (Pablo) 18 kilót kellett híznia, hogy eljátszhassa Escobart.Szerző: Képkockák

Carlos Muñoz Portalt, a sorozat egyik stábtagját lelőtték Mexikóban a 4. évad helyszínének keresése közben. Szétlőtt autóját és holttestét San Bartalomé Actopan mellett találták meg.Szerző: LionelMessi10

(2016. 02. 11.)
Pablo Escobar bizonyítja nekünk, hogy a legérdekfeszítőbb történeteket néha tényleg az élet írja maga, az összes kegyetlenségével, drámájával és fordulatával együtt. Persze kicsit hozzányúltak a kolumbiai drogbáró hihetetlen életéhez, de a Netflix mégis úgy interpretálta ezt az egészet, hogy lélegzetvisszafojtva nézzük azt az időt, amikor a kokain ... Több

(2015. 09. 07.)
Ez a krónikaszerű megközelítés ugyan a pilot végére kezd elfáradni, ugyanakkor remekül mutatja azt, hogy egy ilyen alig filmszerű formátumból is mennyire lebilincselő élményt tudott kihozni ez az alkotógárda. Több

(2015. 12. 28.)
Összességében a Narcos az idei év egyik legjobb újonca, és ha képes fejlődni, akkor az egész mezőny egyik legjobbjává nőheti ki magát. Több

(2016. 11. 06.)
Engem a látottak nem győztek meg arról, hogy maradnom kéne a már berendelt 3-4. évadra is, amely egyelőre az eddig látottak kiherélt verzióját ígéri - hacsak nem sikerült egy Homeland-féle megújulást végrehajtani. Több