Narnia krónikái: Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

2014.10.09 philboy

Klasszikus módon építkező film: lineáris dramaturgia, jellemfejlődés, a jó morális győzelme. Szóval nem az én korosztályomnak való film. Engem ez már nem köt le, ifjúsági film a 21. században, több a látvány, mint az ármány. De összességében egy jó családi mozi.

2015.01.26 agnes

Szeretem a NArnia Krónikáit, de tényleg kicsit össze csapott lett !

2015.03.01 szlica

A kedvenc Narnia részem. A többit is láttam és tetszett, de itt is igaz az elsőt nem lehet felülmúlni. Talán a lezárása miatt nekem ott volt kerek a történet és nem hiányzott folytatás. A nagy oroszlán és a kicsi lány ahogy összebarátkoznak. Nagyon megható történet és elgondolkodtató.

2015.03.11 anemeth

Amikor megnéztem a Narniát azt éreztem végre valami új, és egyedi, nagy élmény volt! Én remekül szórakoztam, végig lekötött és beszippantott az atmoszférája.

2016.09.05 szisziszabo

Ez egyigazi klasszikus. Nincs aki ne szeretné. A világuk gyönyörű, látványos és elképeztő. Nem lehet nem szeretni

2015.03.07 KATE

Hangulatos fantasyként indul, aztán olyan összecsapott történetet kapunk, olyan dramaturgai döccenőkkel, hogy Lewis forog a sírjában, bár gondolom tudta mit csinál, amikor eladta a megfilmesítési jogot. Szóval a karakterek, a 4 gyerek nagyon kidolgoz... Több

2018.11.14 Dirk Bookman

Gyerekkoromban nagyon szerettem ezt a filmet, egyszer biztosan elolvasom a könyvet is.

2016.04.29 Remes982

Sajnos nem tudok szabadulni attól a gondolattól, hogy a történet csak Tolkien átültetve a keresztény világba, ráadásul nagyon gyengén. Nem érthetőek a lények motivációi, a szimbólumok is erőltetettek, a beszélő lények idétlenek, a klisé csatajelenetek nevetségesek. A havas jelenetek és Tilda Swinton miatt 2-es.

2018.02.25 berimarcsi03

Sok ember kedvencévé vált a film. Nem is csoda, hisz a jelenet magával ragadó, csodás.

2018.11.15 Ancsikaa001

Kisebb koromban imádtam ezt a filmet, mára már nem nagyon rajongok érte, ez lehet azért van, mert régebben megnéztem vagy 10x :D Mindezt félretéve szerintem nagyon jó film, aranyosak a gyerekek, jól alakítják a szerepüket. A többi rész szerintem nme sikerült túl jól. :(