Nász-ajánlat

Nász-ajánlat

The Proposal

Craig T. Nelson
Denis O'Hare

Margaret (Sandra Bullock) egy könyvkiadónál dolgozik, szereti a munkáját, de kanadai állampolgárként illegálisan dolgozik Amerikában. Amint ez kiderül, vissza akarják toloncolni hazájába. Margaret azt a tervet eszeli ki, hogy férjhez megy egy amerikai állampolgárhoz, így már nem küldhetnék… Több

Premier (HU): 2009.06.18. | Disney+ (2022.06.14.) | Netflix (2024.01.08.)

2024.01.18 Kapszaicin

Szórakoztató

Sandra Bullock mindig jó választás, mert általában élvezhető a film, amiben játszik. Utoljára a The Unforgivable (2021) c. filmben láttam, ami viszont egy kőkemény szerep volt a történettel együtt. Szóval a nehéz filmek után kifejezetten jó kikapcsolódást nyújtott újra megnézni ezt az örök darabot. Egyedül az a rész erőltetett, amikor Margaret (S. Bullock) színt vall az oltárnál, nyugodtan csinálhattak volna helyette valami izgalmasabb, hihetőbb fordulatot, de a sok nevetésért hála szemet lehet hunyni felette. Elvégre amerikai, ráadásul romantikus film. Ryan Reynolds is szerethető, ketten együtt pedig szép párt alkotnak. :)

2017.10.29 Artemisia

Aranyos, kedves kis film. Aranyosak a viccek, a kiskutyus szerepeltetése nagyon cuki ötlet volt, a történet érdekes. Sandra Bullock nagyon bájos, nagyon jó film.

Tipikus hállivúdi nyáltenger. Bullock agyonretusálva, megfiatalítva is öregnek tűnik. Egy nem összeillő páros idétlen és gagyi története. Rossz és untató film.

2017.05.02 indingo

Tipikus romantikus film, ahol még a végét is ki lehet találni, de még így is szórakoztató és szívmelengető filmecske. Csak ajánlani tudom.

2023.04.19 JRD

Tipikus romantikus film. Nem igényel gondolkodást. Szórakoztat és kikapcsol. Végül is kinek van kedve állandóan mélyenszántó filmeket nézni? Néha igenis kell a könnyed kikapcs, meg a popcorn. Nem kell komolyan venni a filmet, de azért jól el lehet eg... Több

314,6 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

40 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

A Kevin nevű kiskutyát négy különönöző kölyökkutya "játszotta" (Flurry, Sitka, Nanu és Winter).Szerző: SódóGA

Betty White kis híján visszamondta a szerepet, miután kiderült, hogy a forgatás miatt 10 hetet távol kell lennie szeretett golden retreiverétől. Szerző: SódóGA

Modern család
2009