Noé

Noah

2022.10.06 Zsuzsanna395645

?

Nekem alapvetően tetszett a hangulata. Kicsit új, kicsit más, sötét. Akit ki nem állhatok, mint úgy általában minden filmjében az Emma Watson... Egy nulla mint színésznő. Se az arcmimikája se a játéka nem elég soha. A babaarca nem való semmire, nemhogy komolyabb érzelmeket megmutatni. Hát itt pont megkapta az egyik főszerepet...

2015.02.11 Zsceeeka

Emma Watson alakítását leszámítva tetszett a film, a többi színész a helyén van, és szerintem hűen mutatja be egy férfi vívódását, akinek nagy dolgokról kell döntenie.

2015.09.29 Loborg

Nem gondoltam , hogy ennyire tetszeni fog , de nagyon megfogott a férfi nézőpontjából forgatott történet , a maga kételyeivel és problémáival. Crowe jót alakított.

2019.05.10 bbozsi

Az egész képi világ visszaadja a teremtésközeli idők hangulatát, a sztori is ügyesen van lefordítva mai módon, összességében érdemes megnézni, bár talán ez a leggyengébb Aronofsky film, de ez inkább a zsenijének dicsérete, mintsem a film kritikája.

2015.01.26 Zsofi821

Kicsit nehezen indul, de összességében nagyon izgalmas, látványos film A kőóriások nem illettek bele a képbe, de a film ettő még élvezhető. Ajánlom mindenkinek.

2023.12.26 SzimikeésBéci Nézhetetlen

Nekünk ebből egy fél óra elég volt. Hárman kezdtük el nézni ezt a „remekművet”, és egyhangúan arra a döntésre jutottunk, hogy ebből bőven elég volt ennyi.

2015.02.02 Vitya

lehet hogy látványos film, de unalmas. moziban láttam nekem csalódás volt. lehet hogy a sztori jó de maga a film unalmas lassú.

2016.06.13 adamkatka

Nagyon látványos, igazi mozifilm, ott érdemes megnézni az effektek és a lenyűgöző látvány miatt. Maga a történet ismert, de beleszőttek plusz dolgokat, ami miatt izgalmasabb és "hollywoodibb”.

2018.03.24 Rendszergizda

Igazán új megközelítés a Bibliában található Noé bárkája történetének feldolgozásához. Nekem nagyon nem tetszett mert nagyon rossz kedvel álltam fel a megnézése után. Pontosan nem tudom megindokolni, de szerintem film hangulata miatt!

2016.02.17 Rayman102

Nekem jobban tetszett mint, amit az értékelés mutat. Látványos,és szép helyszínek vannak benne.Az egész fantáziadús és izgalmas. Én szerintem egyszer érdemes megnézni.

2015.06.23 padfoot8925

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

2017.01.24 valery

Bár a világ kezdetekor játszódik a film mégis kissé futurisztikusnak éreztem . A jeleneteket nagyszerű kikapcsolódást hoztak és látványvilága elviszi a képzelet világába a nézőt. Nagyszerű karakterek.

2015.04.23 superxaba

Az ötlet jó, a kivitelezés gyatra, sajnálom, hogy ennyire gyenge lett ez a film. Megnézve az a véleményem, hogy jobb lett volna, ha a végével kezdődik, az özönvíz eljövetele lehett volna a kezdés és az utána való újraépítkezés lehet érdekesebb lett volna, mint amilyen lett így!

2015.06.06 VenuszProjekt

Nagyon tetszett a film, több számomra kedves szereplő is játszott benne, leginkább Jennifer Connelly-t emelném ki. Tetszett, hogy úgy nyúltak a történethez, ahogyan még mások nem. Tetszik ez a másfajta megközelítés. Látványos film volt, de sajnos ezt sem moziban láttam.