Noé

Noah

2015.06.15 Mr. Z

Fú ha volt film amit unalmasnak és feleslegesnek tartottam akkor az ez volt. Többre számítottam de feleslegesen hisz semmit se adott. A történet is elég lapos és teljesen mást kaptam mint amire vártam.

2015.08.05 fagitta

A bibliai sztoritól elrugaszkodik. Tele van látványos jelenettel, drámai pillanatokkal és párbeszédekkel. Kitűnően alakítanak a színészek, monumentális alkotás.

2019.04.08 imreacs82

Látványos, szép film, még, ha el is kanyarodik a bibliai történettől, nagyon élvezetes. A jelenetek lenyűgöznek, magáért beszél a színészi válogatás.

2016.05.10 deneslau

2014 talán leglátványosabb filmje. A kezdés nem tetszett, mert nehezen indult, de aztán egyre izgalmasabb és érdekfeszítöbbé vált a történet, nagyon szívszorító. Kegyetlenül nyers néha a stílus, már -már állatias. Érdemes megnézni.

2015.03.27 drsolomon

Nem igazán tetszett, mert túlságosan elrugaszkodik a bibliai alaptól. A karos-szárnyas szörnyek egyszerűen nevetségesek. A drámai jelenetek inkább giccsesek, mint megindítóak.

2017.09.02 veresszsoltika

A filmmel semmi gond nem lenne ha a nem odaillő elemeket nem tették volna bele . ezáltal számomra hitelét vesztette a film, pedig alapvetően egy nagyon szép látványos drámai történet lenne.

2016.10.10 tiszaizsofi

Hollywoodi szenzációk látványos jelenettel és magáért beszélő karakterekkel. Nagyon jó színészi játék és kiváló rendezés nagyon tetszett a befejezése is. Kiváló dramaturgia kiváló jelenetekkel.

2016.02.25 tamas84

Nekem nagyon tetszett, baromira átjött a világ kezdete, világ vége téma - a képi világ abszolút passzolt ehhez. Szintén csillagos ötös, amiért Isten nem jelenik meg! És végül nem próbáltak meg valami bullshit történelmi keretet csinálni, hanem felvál... Több

2015.03.15 inemeth

A szörnyek nagyon nem illettek a film stílusába, de ettől eltekintve nagyon látványos film. Nehezen indul, és már kétségbeesik az ember, hogy monoton folytatás elé néz, de a film kb.negyede felé érdekessé válnak az események. Hitelesek a karakterek, ... Több

2015.03.23 szafffy

Nagyon a látványra hajaz. Keverednek a műfajok, megható, izgalmas film. Érdekes, hogy a bibliához nem sok köze van. Modern keveredik az ősiséggel. Jól összerakott film.

2015.08.20 Filmzabáló

Műfaját tekintve dráma, és nem bibliai film, inkább csak bibliai ihletésű. Színészek közül, csak Russel Crowe, Jennifer Connelly és Anthony Hopkins nevét említeném meg, a többieknek komoly feladatuk nem volt, kivéve Hermione-nak, de neki ez a szerep sok volt. Ő a leggyengébb pontja a filmnek.

2015.06.10 pindurcat

A tavalyi év kétségkívül leglátványosabb mozija. Nagyszerű látványelemek. Sikerült a klasszikus történetet modern tálalásban még élvezhetőbbé tenni. Minden szereplő a helyén van.

2017.02.19 tilino

Eszméletlen látványos, megható, érdekes feldolgozású, monumentális és nagy látványvilágban gazdag film, megható jelenetekkel, szívhez szóló párbeszédekkel és néha kegyetlen, állatias megnyilvánulásokkal.

2018.07.27 varkonyiildi

A filmnek főként az első felében lévő ferdítések nem tetszettek, de ennek ellenére egy nagyon látványos és érzelmileg megérintő dráma, sokatmondó megnyilvánulásokkal.