Ovizsaru

Ovizsaru

Kindergarten Cop
Arnold Schwarzenegger

John Kimble (Arnold Schwarzenegger) egy kiváló rendőr, aki semmitől sem riad vissza, de most egy olyan feladattal kel szembenéznie, amire nem volt felkészülve. Egy nyomozás érdekében be kell épülnie egy óvodába. A derék rendőrnek huszonhárom gyerkőccel kell megbirkóznia, mindezt úgy,… Több

Rendező: Ivan Reitman
Premier (HU): 1991.03.15.

2022.05.26 stewie_griffin_2005

Átlagos film, több poént vártam volna. Úgy éreztem, a film inkább a drámaibb vonalra ment rá a második felében, ami nem annyira illett hozzá. Schwarzi miatt nézhető. 6/10

2017.02.01 ArpiHajdu és Réci

Arnold Schwarzenegger bár alapvetően akcióhősként van számon tartva, nekem tetszenek a komikus szerepei is és az egyik legjobb vígjátéka az Ovizsaru, amely gyermekkorom egyik meghatározó filmje. A minap ment a tv-ben és természetesen leragadtam előtt... Több

2019.01.01 HE7EDIK

Minden akciósztárnak kell egy gyermeteg film, Sly-nál ez az Állj, vagy lő a mamám, Diesel-nél a Gorillabácsi, Arnie-nál az Ovizsaru. Kellemes kis limonádé, amit igazán a gyerekek tesznek viccessé és persze az ilyen műfajú filmekben nem hiányozhatnak ... Több

2015.05.12 ZeroHero

Az eleje a legjobb, kár, h hamar lezavarják a haverkodását a kölkökkel. Amúgy kívülről fújom az egész filmet. Sokszor láttam már, de jó film amúgy. Ajánlom azoknak akik még nem látták. :)

2019.07.28 Ms. Akárki

Nem éppen egy tipikus Arnold Schwarzenegger film. Tetszett ahogy végre nem egy erős akcióhős szerepében láthatjuk. Még mindig jókat nevetek, ahogy a gyerekeket próbálja fegyelmezni az elején az oviban. Pörgős és poénos klasszikus vígjáték.

Ivan Reitman fia, Jason cameozik a filmben. Ő az, aki egy lánnyal csókolózik az egyik teremben, amikor tűzriadó van az iskolában.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Miko Hughes által alakított karakter neve Joseph Cousins, aki a Dominic-ot alakító színészek közül az egyiknek a valódi neve (a karaktert ugyanis egy ikerpár, Joseph és Christian Cousins alakította).Szerző: ArpiHajdu és Réci

Sarah Rose Karr karakterét (aki egyébként Ivan Reitman kedvence volt), a rendező saját lányáról, Emma-ról nevezte el.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ivan Reitman, rendező az alábbi utasításokat adta a gyerekszínészeknek: figyelj, légy természetes, ismerd meg a karaktered, ne nézz bele a kamerába és legyél fegyelmezett.Szerző: ArpiHajdu és Réci