Járvány

Pandemic

2020.09.25 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Fárasztó és ötlettelen marhaság béna történettel és hihetetlen gyenge színészi teljesítménnyel. A szokásos szenny, amit azért mindig megkapunk, ha akarjuk, ha nem. Erősen felejtős.

2017.06.15 dulkap

Nem igazán tudom mi volt a cél a filmmel, de oltári nagy baromság, tele logikátlansággal és megmagyarázatlan dolgokkal. Ráadásul ez a kvázi found footage műfaj is már eléggé elfáradt pár éve. Főleg akkor gagyi, ha néha átmegy rendes filmezésbe.

2016.07.02 piZZola

A film első kétharmada eléggé össze-vissza csapong. Nehéz megérteni bármit is belőle. A végére viszont szépen belehúztak, így kellemes szájízzel álltam fel a film végén.

2016.02.27 alien007

Szerintem nagyon ötletes a POV kamerakezelés, az akció részesévé válik a néző. A tempós akciók sokkal inkább magával ragadók így, mint a klasszikus kameraállásban. A történet meg olyan, amilyen, de leginkább kiszámítható: fertőzés-> para -> balhé -> megoldás.

2016.05.19 Guszti

John Suits egyáltalán nem rossz rendező, de kétségtelen, hogy protfolióján leginkább csak alacsony költségvetésű filmeket találunk. Saját munkásságát nézve érezhető az előrehaladás, az új filmes technológiák használata jót tesz egy ilyen témájú filmn... Több