Patch Adams

Patch Adams

2024.02.11 Gyorvik

legújabb vélemény a nap véleménye

Heuréka az orvoslás számára

Elvileg megtörtént események alapján készült. Valószínűleg nincs olyan diák, aki ennyi tanulással, ilyen eredményekkel végezne el egy orvosit. Túlfeszített ízléstelenség, ordenáré módon megoldott szituációk jellemzik. Az évtizedek során kiderült, ho... Teljes kritika

Bárgyú,bugyuta,és értelmetlen.Semmitmondó történet,és gagyi szinészi munka! Brutálisan gyenge film! Abszolúte nem ajánlott!

2015.06.25 drsolomon

Vannak hiányosságai a filmnek, de mindent összevetve egy szép, kedves, megható film. Lehetne fordulatosabb, eseménydúsabb. A karakterek jól kidolgozottak.

2018.09.30 bahhama

Nagyon tetszett, derűs, kellemes, szórakoztató történet, ami valós is.

2015.12.13 tomvétsz

Általában bírom Robin Williamst (RIP), de az ilyen igaz történeteket feldolgozó filmjei mindig iszonyúan hatásvadászra sikerülnek szerintem, és az igazi emberek, akikről készül, általában nagyon utálják őket (lásd: Jó reggelt Vietnam! Ott is ugyanez volt). Szóval nem tudom, vegyesek az érzelmeim a filmmel kapcsolatban.

2016.04.12 ollókéz

Szerintem ez egy kedves és aranyos film, de bizonyos helyeken már annyira szép és megható, hogy nehéz elhinni, hogy ez egy igaz történet. Ez kicsit elvesz az értékéből, de még ha nem is történt minden pontosan úgy, ahogy a filmben van, a film üzenete akkor is fontos marad. Szerintem ezért ez egy jó film.

2020.01.21 TeeRPaaK

igen néhol too muchnak hat de akkor is nagy kedvencem fog maradni