Patch Adams

sabnock666   2019. 09. 08.

Bárgyú,bugyuta,és értelmetlen.Semmitmondó történet,és gagyi szinészi munka! Brutálisan gyenge film! Abszolúte nem ajánlott!

drsolomon   2015. 06. 25.

Vannak hiányosságai a filmnek, de mindent összevetve egy szép, kedves, megható film. Lehetne fordulatosabb, eseménydúsabb. A karakterek jól kidolgozottak.

bahhama   2018. 09. 30.

Nagyon tetszett, derűs, kellemes, szórakoztató történet, ami valós is.

ollókéz   2016. 04. 12.

Szerintem ez egy kedves és aranyos film, de bizonyos helyeken már annyira szép és megható, hogy nehéz elhinni, hogy ez egy igaz történet. Ez kicsit elvesz az értékéből, de még ha nem is történt minden pontosan úgy, ahogy a filmben van, a film üzenete akkor is fontos marad. Szerintem ezért ez egy jó film.

tomvétsz   2015. 12. 13.

Általában bírom Robin Williamst (RIP), de az ilyen igaz történeteket feldolgozó filmjei mindig iszonyúan hatásvadászra sikerülnek szerintem, és az igazi emberek, akikről készül, általában nagyon utálják őket (lásd: Jó reggelt Vietnam! Ott is ugyanez volt). Szóval nem tudom, vegyesek az érzelmeim a filmmel kapcsolatban.

Bár Patch Adams megjelent a filmben, elmondása szerint utálta a filmet és azt, ahogyan őt ábrázolták.

(kázsé)

Mike Farrell, a film egyik producere a valóságban is találkozott Patch Adamsszel a hetvenes években.

(kázsé)

Robin Williams és Philip Seymour Hoffman is 2014-ben haltak meg.