Paul

Paul

2016.11.07 tjanika

Nagyon jó kis mű, végre újra "jó srác" a földönkívüli csávó. A két másik főszereplő már-már ugyanolyan egzotikus ,mint a címszereplő. Jók voltak a poénok és a történet is elég kerek.

Húúúú... *.* Nekem ez a kedven UFÓs filmem, Paul egy nagyon nagy arc. Azért szeretem, mert rettentően szórakoztató és humoros felfogású film. Örök kedvenc. Ajánlom mindenkinek

2019.07.07 atombence

Nincs cím, mert elvitték az ufók

Az egyetlen film amiről semmit nem tudok írni csak annyit, Man in Black, komikus kiadásban. Gyenge.

2022.08.30 ekkam

Hát ezt a filmet bármikor megnézem, ha röhögni akarok. A két főszereplő találkozása Paullal és az azt követő kalandjaik, fordulatos, vicces kis filmet alkotnak. Nagyon szeretem.

2016.01.14 Sniper

A Paul egy nagyon jó vicc, csak pont egy teljes filmmel hosszabb, mint kéne. Értem én, az ötletet meg kellett lovagolni, de ebben a formában ez az én szemeben nem sokat ér. Kb. mint a Ted.

2015.04.01 Mariann92

Sok ismerősömnek nagyon tetszett ez a film, nekem is, de nem annyira. Egyikőjük azt mondta, nem értem a humort. Igyekszik poénos lenni a film, a végén van egy nagy csattanó, izgalmas. Összegezve jó kis film. Figyelembe véve, másoknak mennyire tetszik, így ajánlom megnézésre.

2015.08.21 Gríz

Az előzetes alapján kicsit többre számítottam, viszont tőlem bármit csinálhat a Frost-Pegg duó nekem akkor is tetszene. Kimondottan bírtam Paul humorát, egy kicsit jobb folytatásra szívesen be is fizetnék.

2015.08.13 byvike70

Nagyon jó sci-fi paródia, IMÁDOM! Jók a poénok, nagyon klassz a Paul figura (nekem is kell egy!) Aki szereti a sci-fi filmeket, biztos fogja értékelni! :)

2014.12.15 acey

Nincs nagy bajom a Paullal, egyszerűen csak Simon Peggtől és Nick Forsstól kicsit többre számítottam. Nem rossz, nem rossz de az ő mércéjükkel mérve inkább egy erős közepes.

2016.05.15 gandalf01

Nem is tudom, mikor láttam utoljára ennyire jó sci-fi paródiát. Bírom a paródia műfaját, de amit ezzel a címszóval az elmúlt években csinálnak, az rettenetes (gondolok itt az évente érkező hollywoodi filmek ZS-kategóriás paródiáira). Szóval nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom, a kockáknak maga a paradicsom lesz.