Paul

Paul

2023.01.31 uniterra

Nagyon tetszett. Sci-fi paródia.

2021.06.27 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

Ne fogdosd a zrityómat!

Persze, vicces filmek kellenek az embernek. De csak, ha értékelhető poénok vannak bennük, és igazi komikus színészek játszanak az ilyen típusú filmekben. Máskülönben semmit nem ér az egész. A hangulatról azért ők gondoskodnak jó másfél órán keresztül... Teljes kritika

2018.03.20 Artemisia

Üdítő kis vígjáték, bár néhol bugyuta és a poénok gyakran inkább trágárok vagy faragatlanok semmint viccesek, de azért lehet rajta nevetni, egyszeri szórakozásnak jó. Nosztalgikus érzéseket keltett bennem Sigurney Weavert újra idegenek nyomában látni... Több

2017.08.17 Deku

Hülyére röhögtem magam az egész filmen, tiszta eszement az egész. Maga a film egész aranyos kis hangulatot teremt maga körül és ettől kapja meg az egész báját.

2023.01.03 HE7EDIK

Üdítő agymenés egy halál laza űrlénnyel, aki elviszi a showt. A mellékszereplők csak hab a tortára, még az egyház is kap kritikát rendesen.

2021.12.02 Eastern79

Harmadik típusú agymenés

Ha egyszer Simon Pegg és Nick Frost összefog, abból többnyire valami a szürreális határát súroló agymenés szokott születni, és ez a Paul esetében sem történt másként. Mivel ketten írták a sztorit, így még könnyebben tudtak azonosulni a figuráikkal, aminek köszönhetően egy szemernyi erőlködés nélkül sikerült őket megformálniuk. Talán a legjobb közös filmjük lett, egészen üdítő kivétel a vígjátékok közt, ami nemcsak a jó forgatókönyvnek köszönhető. A poénok valóban viccesek, néhol kissé talán trágárnak is hatnak, de - tekintve a film alaphangulatát - abszolút belefér. Teljesen eszement az egész, egy percig sem veszi magát komolyan, és pont ettől jó. Paul megvalósítása első osztályú, és a többi látványelem is profi egy vígjátékhoz képest, ráadásul az olyan mellékszereplők, mint Sigourney Weawer, Kristen Wiig vagy Jason Bateman felbukkanása pedig csak hab a tortán. Arról nem is beszélve, hogy Weawer karaktere már csak az idegen téma miatt is duplán poén. Ha nem akadsz ki egy káromkodó és cigiző idegen lény láttán, és vevő vagy a kicsit elvontabb humorra, akkor mindenképp nézd meg. Nem fogod megbánni.

2019.07.20 Ms. Akárki

Elmebeteg egy vígjáték de a történet egész jó és jól elvonta a figyelmemet. Igazi "füves" film ha szabad ilyen jelzőt aggatnom egy filmreXD Jó kis kalamajkába keverednek a nem kívánt űrlény potyautas miatt annyi szent.

2019.07.27 Norbert93

Kellemesen üdítő, kissé alpári stílusú road-movie/vígjáték, ami nagyszerű szórakozást ígér annak, aki vevő a film humorára. S ha már Seth Rogen, akkor a kötelező füvezés sem maradhat el, ami mindjárt megadja az efféle vígjátékok alaphangulatát.

2022.07.11 kevelin

A páromomal első közös filmezéseink egyike volt, és én félek a földönkíüliektől, de nem mondta el, mire számítsak. Alapvetően nehezen viselem az idióta, semmitmondó, álíltólag vicces filmeket, de ez tetszett. Jó humorú, néha kicsit bugyuta, de mégis üdítő vígjáték. Azért nem többször nézős, de nekem tetszett.

2016.10.22 vivikejencikelara

Jók együtt a fiúk! Nagyon vicces jelenetek. Újra értelmezték az Iti hazatelefonál című filmet. Modern, vicces film. Kötelező darab annak aki látta az Itit.

2017.07.07 Olivér Rózsa

Kétszer láttam a filmet. Elsőre agyon nevettem magam minden részén. Másodjára mikor néztem egy másfél évvel később akkor meg unatkoztam és nem is nevettem annyit. Nem tudom mi történhetett.

2018.07.11 Evcsi95

Nagyon nagy film. Sokáig ment köztünk, hogy nem mondtunk sem, csak, hogy: Paul. Nagyon cuki kis élőlény.

2015.05.09 hejnekem

Nem tartozik Simon Pegg legjobb filmjei közé, de ahhoz elég, hogy legyen benne pár vicces jelenet és hogy jól szórakozzunk rajta. Nem váltja meg a világot, de ha nem vagy érzékeny a földönkívüli teremtményekre, akkor egy patront megér.

2015.08.28 pisti18

Legjobbak között ott van: poénok, animáció, történet és persze a szereplők már annyiszor láttam, hogy unom de Paul(űrlény) bölcsességei mindig üt! Jason Bateman -nek meg eszméletlen jól áll ez a szerep, főleg a végére tettszett meg amikor teljesen kibontakozott! 10/8