Pi élete

Life of Pi

2015.03.19 idefix

Nem indul rosszul, de aztán az egész film unalomba fullad. Szép és látványos részek szakítják meg a vontatott cselekményt.

2016.04.02 Mmaarrttoonn

Akik szeretik a dokumentum filmet vagy a kifejezetten látványra menő filmeket azoknak tetszeni fog. Képi világa nagyon szép nagyon látványos film. Már csak emiatt is érdemes megnézni.

2016.01.22 Kandurbaba

Képi világát tekintve Nagyon megfogott és látványos film. Mindig időszerű A mondanivalója. Viszont Néhol unalmasnak éreztemÉs nem kötött le végig. Közepes.

2015.03.11 july

Keveredik az életrajzi dráma és a kalandfilm. A látvány lenyűgöző, a mozivászon életre kel, de a történet unalmas, vontatott.

2015.10.02 hawaiipizza

Amíg nyitottan tud hozzáállni az ember, addig teljesen rendben van. A CGI fesztivál miatt lehet kritizálni, de el kell ismerni, hogy azért eléggé szemkápráztató.

2015.02.20 Faarkaas

A látvány kivételével semmi nem tetszett a filmben. Unalmas, semmitmondó sztori. A film közepén kijöttem.

2017.03.05 laci044

A filmnek gyönyörű szép látványa a van. Az animáció lenyűgöző. De volt egy két kamera állás, amit nem igazán tudtam hova tenni. Ezen felel pedig az hogy a film közel üres elképesztő. Persze a végén ott amikor előállt a második történettel mintha akar... Több

2016.03.09 Vibozsofi

Nem értettem annak idején a nagy beharangozást. Nagyon vontatott, unalmas, lassú mederben folyik a cselekmény és kevés az érdemleges mondanivaló. a szereplők sem voltak szimpatikusak. Csattanó hiányzik.

2016.02.22 Telezsu

Nagyon szép és látványos film, ami gyönyörködtet és magával ragad. Története is magával ragadó, elbűvölő. Képi világa miatt is érdemes megnézni!Szép film.

Imádom ezt a filmet. Nagyon elgondolkodtató a film (legalábbis nekem). Nem törekedett efektekre, de az egyszerűségével is nagyon szép a látvány világ. Kalandos és szórakoztató végig nézni egy Tigris és egy Kisgyerek kapcsolatát. :)

2015.01.22 Kiccsi7

Az előzetes után sokkal jobbra számítottam, úgy érzem hogy a 3D-s pillanatokat az előzetesbe be is tették, nagy látványvilág azon kívül nem maradt. De szerethető film és a vége csavaros és elgondolkodtató, napokig tárgyaltuk hogy ki hogy látja a befejezést!

2016.01.08 viraggg

Mind látványvilágban, mind történetben szerintem fantasztikus. Egyedi,izgalmas, érdemes megnézni. Megható és szép-

2015.02.22 The queen

Szerintem nagyon unalmas film lett. Egyáltalán nem kötötte le a figyelmemet. Nem is tudtam végig néztem. Hogy mit esznek rajta mások? Látványos, esetleg, de a többi... hát, nem az én világom.

2016.01.26 golyo95

Elsősorban én is a film látványvilágáról beszélnék, Tökéletes. 3d- ben néztem meg és fantasztikus. Elérte az Avatar szintet, ami nem kis szó. Az alaptörténet sem rossz. De nem ragadott annyira el.