Pi élete

Life of Pi

2016.06.27 Pock

Látványos és szép film, de összességében unalmas volt, unatkoztam rajta. Vontatott, lassú cselekményű, egyáltalán nem fogott meg. Moziban láttam, csalódás volt.

2016.04.28 ukla

Ez egy gyönyörű szép film rengeteg sok mondanivalóval. A szinészek nagyszerüek voltak.A történet nagyon szépen bontakoziik ki és az a rengeteg sok kaland egyszerüen fantasztikus.Egy teljesen más megvilágításba mutatja meg a mi földünket.Nehéz elhinni, hogy vannak ilyen csodálatos helyek.

2015.08.20 Filmzabáló

Ritka, hogy egy filmben egyszerre megjelenik a beteljesületlen szerelem, a vallások megválasztásának érdekes kérdései, a tudomány, és kétszer ennyi túlélést célzó akció-kalandjelenet. Mindez olyan vizuális effektekkel és operatőri munkával fűszerezve... Több

2015.05.12 Enccso

Félve ültem be anno a moziba, hogy mit várhatok ettől a filmtől, de túlszárnyalta a várakozásaimat és az előzetesen hallott véleményeket. Engem mind látványában, mind történetében magával ragadott, megható és elgondolkodtató volt.

2017.01.15 holnaputan

Nekem tetszett a film érdekesnek találtam a végén a valós történet feltárását. A látvány rabul ejtett.

2016.04.30 nagyniki987

Nagyon unalmas, szinte vicc, hogy ilyen filmet leadnak pénzért!! a mozikban. Végig sem bírtam nézni, mert annyira unalmas és vontatott . Teljes pénz- és időpocsékolás, nem ajánlom senkinek, nem érdemes megnézni...

2016.06.17 Panna

Szép és látványos történet, művészfilm hatását kelti néhol. A története szerintem érdekes egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2017.03.04 jozsagabri

Nem tetszett a film, mert túlságosan elmegy szentimentális irányba. Az események nem haladnak, csak nagyon lassan, emiatt unalmas és vontatott a történet, a szereplők túlságosan élettelenek.

2016.09.16 Vviktor

Látványos film és nagyon szép, de összességében nekem unalmas volt. Moziban láttuk és nagyon hosszúnak tűnt, a sztorija is lapos. Így önmagában nagyon kevés volt!

2015.11.24 S.Marika

Látványban igencsak gazdag ez a film,csodás képekből rakták össze már szinte hihetetlen. Bárcsak ebből az indiai környezetből több lett volna a filmben,nagyon tetszik az a kultúra és nem csak a vízen hánykolódást mutatták volna a film nagy részében.

2015.03.25 kocoska20

A látványvilágon kívül más pozitívumot nem szolgál a film. Vontatott, unalmas, talán olvasva jobb lehet, de a mozivásznon nem ad nagy élményt.

2016.04.19 Kate Rainbow

Nem bírtam végignézni. Képi világában lenyűgöző, de baromira elvont a történet maga, épp ezért is volt szerintem, hogy marhára untam az egészt, és inkább ott hagytam. Arról nem is beszélve, hogy nyújtják az egész filmet mint a rétes tésztát. Nem nekem való.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Nem rossz film, de inkább csak a látvány miatt érdemes megnézni, mert a sztorija lapos és meglehetősen vontatott, lassú cselekményű a film, már-már unalmas.

2016.02.09 bviki

Kétszer is láttam elvileg nagy mondanivalóval rendelkező film de annyira már nem is rémlik. A tanárunk kb csak azzal tömött minket hogy igaz vagy nem..A tigiris viszont szép benne..