Pi élete

Life of Pi

2020.12.10 Oliver.guy_

Nagyon elgondolkodtató és mélyreható film. Nem csak egy egyszerű történet egy fiúról, ez sokkal többről szól. Az élet különböző értékekeiről, vallásokról, az emberek gondolkodásmódjáról. Aki nyitott a körülötte lévő világ felé, annak ez mindenképpen ... Több

2016.05.11 wooderman

Nagyon szépen megrendezett film, tele kalandal és izgalommal, annak ellenére hogy Egyáltalán nem pörgős..inkább egyszerűbb, nyugodtabb. Kicsit féltem hogy unalmas lesz, de szerencsére nem így lett.

2016.05.04 raczdavidzsolt

A cím zseniális, akár utalhat egy matematikára, s onnan tovább véve a gondolatatot egy intelligens lényre! S így helyes! Jó film!

2017.05.17 Zoer8993

Mivel azt láttam, hogy egész jó pontozást kapott gondoltam belevágok és teszek vele egy próbát. Hát sajnos arra kellett rájöjjek, hogy ez a film úgy rossz ahogy van. Unalmas és ezáltal nézhetetlen. Szerintem semmi extra nem volt benne amivel megtudott volna fogni.

2015.12.31 batukán

Tv-ben láttam 3d-ben és a látványvilága egészen elkápráztatott. A történet is jó volt. Egy kicsit kiemelt a szürke hétköznapok világából egy mesebeli állapotba.

2015.05.02 Vitya

Azoknak biztos tetszeni fog a film, akik szeretik a szep, gyonyorkodteto filmeket, mert valoban latvanyos. Nekem nem tetszett, mert szamomra monoton, unalmas volt, lassh cselekmenyu muveszies film.

2015.10.05 AE1205SB

Annyira beharangozták, hogy mekkora film, de számomra csalódás volt, átjött a kevés mondanivalója, de szerintem ez nem elég egy jó filmhez. A látványvilága az tényleg fantasztikus lett, de a történet már nem...

2015.07.12 Tomi

Egy csodálatos film. Nagyon gazdag képvilággal rendelkezik és emellett egy nagyon jó története is van a filmnek. Megható, elgondolkodtató és szomorú egyben. Nagyon tudom ajánlani ezt a filmet bárkinek mert fantasztikus élmény volt a megnézése. Le a kalappal a film elött :D

2015.01.28 a.edit63

Gyönyörű film, elgondolkodtató történet, lenyűgöző látványvilág!

2015.05.01 dps

Sok keresztény vallású jónak tartotta a filmet, hiszen - egyfajta - istenhitről szól, méghozzá nyíltan, de én a New Age-es, indifferentista, relativista üzenete miatt nagy fejcsóválásokkal keltem fel a székből a film után. Elismerem az operatőri, lát... Több

2015.03.30 Fildi

Azon kívül hogy látványos a film, sok jót nem tudok mondani róla. Én végig unatkoztam rajta. Persze aki odavan azokért a filmekért amik gyönyörködtetnek, de nagy sztori nincsen, biztos tetszeni fog, mert valóban látványos.

2015.03.25 Aranyhal

Lehet hogy látványos a film, de nagyon unalmas, lassú cselekményű. Végig untam magam a moziban. Csak a látvány miatt kapott nálam 2 pontot.

2016.05.13 deneslau

Nagyon gáz film,teljes mértékben időpocsékolás és pénzkidobás megnézni. annak idején beültem a moziban a filmre, s a fele körül járt, mikor kimentem, mert nem tudtam végignézni, annyira szánalmas és unalmas.

2016.07.28 feketerigous

Az egész film látványvilága igazán magával ragadja és elvarázsolja az embert. A történet tényleg nagyon jó, és szerintem még hihető is. Suraj Sharma szerintem elképesztően jó színész, és minden szerepét jól játssza, ahogyan ebben a filmben is! Mindenkinek ajánlom ezt a filmet! :)