Pi élete

Life of Pi

2017.12.14 hsanya182

Spirituális film, a fiú aki 3 vallást is gyakorol hogy megtalálja Istent, szemben az apa elég realista tanításokat ad a fiúnak, így ez a kapcsolat elég tanulságos és izgalmas is egész a film közepéig, miután a fiú harcát jeleníti meg egy csónakban, a... Több

2018.07.09 Norbi

A főszereplő túlságosan sok dialógust nem produkált, pusztán a körülmények miatt, de a történet magáért beszél. Sőt a megvalósítás is.Hihetetlen látványvilág, és lenyűgöző kalandfilm, élettörténet.

2017.09.09 diumiu

Lehet elfogult vagyok az Indiában játszódó filmekkel, de imádom a helyszínt, az embereket illetve maga India világát. Így nálam ez a film is kedvenc, nagyon szerettem minden percét, elvarázsolt, elgondolkodtatott, mint ahogy India is szokott. :)

2016.09.28 Greeta

Mindenképpen többször nézős film. Érdekes a története, nem egy sablonos Robinson Crusoe sztori.

2019.04.27 petraszab

Tartalmas és elgondolkoztató film, ahol a látvány magával ragad.

2017.08.13 felicity

Unalmas és szomorú. Nekem is elvett egy csomót az életemből. A látvány tényleg lehet hogy jó, meg a történet is, de akkor is rossz. Ezt a filmet aki akarj az megnézi.

2015.05.03 Zsceeeka

Nagyon-nagyon tetszett. Sokáig nem akartam megnézni, mert, bár hallottam róla, nem bírtam elképzelni, mi történhet egy hajóban egy tigrissel, ami érdekes is lehet :D , az állatos filmeket nem igazán szeretem. A "csavar" nagyon tetszett, bár egy idő után összeraktam a képet, nagyon megható volt. Szép film.

2019.01.06 szabomarc

Számomra nagyon pozitív csalódás volt a film, azt hittem, túl vontatott lesz nekem, nem tudom majd élvezni. Ehhez képest végig magára vonta a figyelmemet, egy felesleges jelenet sem volt benne, nagyon érdekes történetet dolgoz fel, gyönyörű látványvilággal. Mindenkinek ajánlom.

2016.09.17 HannaK

A történet vége az igazán meghatározó a filmben, mindent megbolygat az emberben.

2016.08.21 Timike

Szép indiai vonallal átitatott film. Érdekes a története, főleg hogy a végén kiderül, hogy nem is arról szólt, minta mit eddig látott a néző.

2016.04.22 Loborg

Lebilincselő alkotás, a végkifejlet drámai, bár lehetett érezni azért, hogy mi lesz a film vége, de még sokáig hatással volt rám a film a megnézése után. Biztos, hogy meg fogom még nézni, és ajánlani is szoktam másoknak.

2015.02.16 Evcsi95

Elvett 127 percet az életemből. Nem értem mások miért vannak ennyire oda.

2016.04.30 szoljhozzam

Gyönyörű film, nincsenek rá szavak nem tudok rá mit mondani. Nagyon különleges a története és igazán egyedi is. A helyszínek elképesztőek és a színészek is rendben voltak.

2016.10.24 jencike1985

Lenyűgözött teljesen a látványvilága hihetetlenűl csodálatos. Néhány jelenet kissé unalmas de van benne bőven izgalom. A színészek lehettek volna kicsit jobbak , de azért 4 csillag.