A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

2017.06.14 Sem Rorrey

Végre egy újabb jó Karib-tenger kalózai! A véleményem szerint zseniális első és második rész mércéjét is megüti. A képi világ lenyűgöző, bár ezzel az előző részekben sem volt gond, de a történet végre a régi minőséget hozza. Nagyon csavaros, izgalmas... Több

2017.06.16 szkodvig

Nekem bitang mód bejött, sokkal jobb lett, mint az előző. Olyan igazi Karib-tenger kalózai. Tele idióta poénnal és jelenetekkel. A zenéje itt is remek,tökéletesen illik minden jelenethez. Simán az első két résszel egyenértékű rész lett.

2019.06.18 Zsolti01

Átlagos film lett. A karib tenger kalózai már nem tudja hozni azt a színvonalat, mint az előző részek hoztak. Attól függetlenül egy nézhető és szórakoztató film lett.

2017.10.01 Bibabac

Végre úgy érzem, megerőltették magukat a folytatást illetően a készítők. Szerintem jobb, mint a többi folytatás, a hangulata az első részt idézi, habár kicsivel lemarad mögötte. Nekem nagyon tetszett a történet, bár az utolsó jelenetek elég erőltetetten nyálasak akartak lenni, azok is lettek.

2017.12.05 Imlah

Nagyon látványos, gyönyörködtető film. Igazi kalandfilm, hozza amit a kategóriától várok. Érdekes, izgalmas, dordulatos volt. Egy percet sem unatkoztam rajta.

2017.05.30 VK

Nagyon látványos és szórakoztató kalandfilm fordulatokkal. Igényes rendezés, jól összerakott film. A szereplők jól alakítják az adott karaktereket. Igazi mozis élmény volt.

2019.03.03 FGyula

Kicsit zavaros

A film látványos, de valahogy fárasztó is.

2018.01.15 Arginnon

Jack Sparrownak konkrétan semmi jelentősége a filmben, csak azért van ott, hogy botladozzon és pofákat vágjon. A gyerek Jack borzasztóan néz ki (ahogy a CGI végig), az egész sztori egy nevetséges katyvasz, a színészek meg a ripacskodás netovábbjai (f... Több

2018.01.21 czardora

A 4. film gyengesége után az 5. rész kész felüdülés volt. Az előzetesek meghozták a hangulatot, eredeti nyelven nézve kifejezetten remek volt! Salazar akcentusa úgy jött át igazán. (A magyar szinkron itt sajnos elég gyengére sikerült)

2017.05.25 Stiff

Hát én nem dobtam tőle hátast, ez a Sparrow karakter szerintem ma már nem igazán tud ütni, nem úgy, mint a kétezres évek elején. Mondjuk az igaz, hogy legalább visszatért a széria a gyökereihez, de ez már csak önismétlés, eredeti ötletek nélkül. Prof... Több

2019.10.17 Anjah

Jobb lett mint az előtte lévő, de mivel már sokadik bőr lehúzás, szinte egyáltalán nem ütött úgy mint vártam. Jó film végülis, Jack nagyot alakít ismét, de ennyiben ki is fulladt a történet. Erősen középkategória egyszer nézhető kivitelben.

2018.01.16 lendvaicsaba

A borzalmas negyedik rész után felüdülés volt látni ezt a filmek, ami számomra hozta az első filmek hangulatát és jó volt látni a régi, ismerős arcokat.

2017.05.30 bluebow

Nem rossz film, de szerintem nem lett volna feltétlenül szükséges még egy filmet csinálni ebből.

2017.06.08 peterpetra

Nekem, megmondom őszintén, talán ez tetszett az 5 film közül az egyik legjobban. Talán a legjobb volt számomra. Nagyon sokat nevettem, baromi látványos film. Johnny Depp...öhmm... Johnny Depp :) Imádom a szériát is és szerencsére nem kellett az új részben sem csalódni :)