Pixels
Chris Columbus
Chris Columbus
Josh Gad

Miután az idegenek félreértelmezik az arcade videojátékokat, háborút indítanak a Föld ellen. Will Cooper elnöknek gyorsan kell cselekednie, és felhívja gyerekkori jó barátját, a 80-as évek videojáték bajnokát, Jules Brennert, hogy vezesse az old-school arcade-játékosokból álló csapatot, és… Több

Rendező: Chris Columbus
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Kína
Premier (HU): 2015.07.30.

2023.03.18 drg0602

Kár volt megnézni!

Ez nagyon gyengére sikeredett próbálkozás, neves és jó színészekkel. Csodálkozom, hogy Adam Sandler elvállal egy ilyen főszerepet. Nekem ez a film igazából gyengére sikeredett. Elég nehezen tudtam megemészteni, unalmas, gyenge humor, kevés látvány volt számomra. Borzalmas. Értékelés: 3/10

2017.05.07 mamiéstöti2

Az a baj az ilyen filmekkel szerintem, hogy egy tehetséges színészcsoport járva maga útját és feltörekedvén összefogva már nem tudja hozni, azt, amit az egyéni produkcióiban megszokhattunk.

2015.10.25 rbernadett

Az egy csillagos értékelésem azokra a filmekre nézve sértő, amik legalább az egy csillagot megérdemelték, mert ez még annyira sem. De nincs kisebb.

2017.03.06 GedyPapa

Az igazán durva ebben a filmben, hogy milyen jó színészek volt képesek a nevüket adni hozzá. Hiszen se Sean Bean, se Peter Dinklage nem ezt a szintet képviselik. És az is biztos, hogy az önéletrajzukban nem piros betűvel fogják feljegyezni ezt a szer... Több

2017.10.16 Lamboh

Az ilyen filmekre tudom azt mondani, hogy nagyon jó látvány film, viszont annál se több, se kevesebb. Hiába ennyire parádés a színészek sora, egyszerűen nem tudták elvinni a hátukon a nevetséges cselekményt.

A film összbevétele 244 874 809 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 73 626 881 forintot termelt.

A filmet kb. 88M $-ból forgatták le 2014 nyarán Kanadában.Szerző: dulkap

Chris Columbus először dolgozott együtt Adam Sabdler-rel. Szerző: dulkap

Peter Dinklage és Sean Bean korábban együtt szerepeltek a Trónok harca (2011) című sorozatban.Szerző: dulkap

A zeneszerző második videojáték vonatkozású film a Rontó Ralph (2012) után. Szerző: dulkap

A kockák sandleresítése
Lehetett volna újabb szerelmes vallomás a retró-videojátékokhoz – és mindenkihez, aki szereti azokat. De amihez Adam Sandlernek köze van, az a legtöbbször Adam Sandler-filmmé változik. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

(2015. 07. 31.)
Csak egy újabb zsibbasztóan rossz Adam Sandler-film
Bár a világon már mindenütt rájöttek, hogy Adam Sandler filmjei csupa szemétrevaló mocsok, azért lenne rá egy kisebb összegem, hogy a hétfői box office riportban a top 3-ban lesz a Pixel is, addig pedig szegény anyámat fogja szidni egynél több zavarba ejtő helyesírású kommentelő. Hát akkor legalább legyen miért. Több

Értékelés: 6.5/10
A tréning naci átka
Adam Sandler, Josh Gad, Kevin James? Csoda, hogy az ember aggódik? Szerencsére a másik oldalon olyan nevek adnak okot a reményre, mint Chris Columbus, Michelle Monaghan és Peter Dinklage – ezúttal végül feléjük dől a mérleg, mert a Pixel minden előzetes félelem ellenére szórakoztató családi mozidélután Több

zétcsúszva
Patrick Jean 2010-es animációs rövidfilmjére, melyben Pac-Man életre kell és előbb New Yorkot, majd az egész bolygót lealázza, Adam Sandler csapot le, megszerezve a nyolcvanas évek legnépszerűbb videojátékainak filmes jogait és Chris Columbus rendezőt. Több
Orville
2017