Post Mortem

Post Mortem

2021.01.28 Di Canio

Valami új horrort keresgéltem, amikor ráakadtam erre a filmre. Kíváncsi voltam, milyen lehet egy magyar horrorfilm. A helyszín végig ugyanaz, így ez nagyon unalmas tud lenni, a történet még csak-csak elmenne, a jelmezek és a látvány nem rossz, de, ho... Több

2021.05.14 CsakEgyCsajszi

Nekem nagyon tetszett. Számomra végig izgalmas volt, és bár láttam rengeteg horrort, mégis volt néhány olyan jelenet benne, ami elég ijesztőre sikeredett. A helyszín pedig zseniális.

2022.07.29 SzupiMester

Soha többet!

Ritkán látni, hogy ezt a témán ennyire bénán valósítják meg. Na, nekik sikerült...

2022.02.24 kabel

Majdnem jó, de csak majdnem.

2024.01.06 hátadlegyenelöl

Hát maga a film nem félelmetes, de az, hogy erre pénzt adott valaki, az már inkább. Egy csillagot adok rá, mert azért láttam még ettől is rosszabbat.

2021.01.24 tjunior

Komolyan, a végén már azon se lepődtem volna meg, ha beállít az élien. Van ebben a filmbe minden, lángolva szaladgáló halottak, levitál a fél falu, elsötétedik az ég, besüllyed a ház a földbe, ömlik a víz. Sajna, csak a mire meg a miértre nem kap választ a néző.

2024.03.17 Ildikó Bacskai

Post Mortem (2021)

Teljesen átlagos film. A történet izgalmas és érdekes, szerintem szuper az alapötlet, de valahogy elég erőltetettek a horrorisztikus effektek, ez pedig hiteltelenné teszi a filmet. Engem nagyon megfogott a kis falusi környezet, amiben a film játszódik, öröm volt nézni a jeleneteket a szép megvalósítás miatt. Ezen kívül teljesen hétköznapi alakítások, jelentéktelen filmzene jellemezte a filmet.

2021.11.08 dovetusfurdo

Érezhetően magyar

Nagyon jól indult a film, de a rendező a film végére teljesen összevissza kuszálta a szálakat, már-már mindenkivel történik valami teljesen logikátlan. Befejezésre magyarázatot nem kapott a néző, lehet még a rendező se tudja, bőven maradt hiányérzetem a film után. Kísértetek megjelenítése nagyon gyenge, ennél több kell a hollywoodi szinthez. Egyszer nézhető .

2021.11.17 Péter Fazekas

Magyar szinten nem rossz, lesz jobb is!

2022.10.30 Tibor397141

Szépen fényképezett, jó hangeffektekkel társított film. Sajnos a sztori félrecsúszott picit. Nehéz meghatározni a műfaját, vicces para, de ilyen nincs. A kiscsaj idegesítő volt.

2022.02.17 bogyo.szilvia

Az ötlet jó, de nagyon gyenge. A démoni jelenetek inkább viccesek, mintsem félelmetesek. Unalmas 2 óra volt.

2021.11.02 Andrea79

Fantasztikus valóban

Láttam a filmet, minden perce remek volt, minden várakozásomat felülmúlta. Magával ragadó, a történet fantasztikus, a szereplők zseniálisak. Gratulálok az alkotóknak és mindenkinek, aki bármilyen formában részt vett a produkcióban.