Prometheus

Prometheus

2016.11.14 goat2000

Sajnos az előző, Alien filmekhez nem lehet hasonlítani. Nagyon jók az effektek, nagyon szép a látványvilág, de valahogy a film és a szereplők is üresek.

2015.04.27 mimi

Jó történet néhány megválaszolatlan kérdéssel, grandiózus megjelenítés és minőségi színészi játék játék jellemzi Scott új filmjét, de a feszültség és a véres jelenetek sem hiányoznak belőle. Ezek együttese pedig egy kiváló egészet ad ki, melyet bátra... Több

2015.06.21 neeta92

Jól összerakott film. Nem is véletlen az értékelés sem hisz tényleg nagyon szórakoztató és izgalmas sci-fi. Kíváncsi leszek a következő részre, hogy mivel folytatják majd. Mivel ez tényleg szuper darab lett.

2016.04.20 KrisztiEsLaci

Amikor megnéztem, már azon agyaltam, hogy remélem, lesz folytatása! Alien - előzményfilm, és egyszerűen hibátlan. Nagyon odafigyeltek a legapróbb részletekre is, gondosan kidolgozott, jól felvezetett, és hál Istennek megfelelően nyitvahagyott film a folytatáshoz!

2015.11.18 Regi82

A film az elején számomra igencsak érdekfeszítő volt,mert semmi érdekes nem történt. Reméltem,hogy majd látok valami különös újszerű lényeket,de sajnos nem így lett. Nincs valóságalapján a filmnek és nem is elgondolkodtató. Néhány jelenet már hányingerkeltően brutális volt.

2015.11.24 S.Marika

Tetszett a film,csak néhol már egy pici valóság alapot se láttam benne,egy kéz ami a bölcsőt ringatja na ne már. Mindig ezek a tudósok téma,akik megmentik a világot.Kicsit már unalmas.

2015.11.23 Beniko

Ez nekem nagyon tetszett, megnéztem a kimaradt jeleneteket is. Én viszont örülök, hogy van összefüggés az Aliennel és már nagyon várom a folytatást is.

2015.09.02 Barthy

Egyáltalán nem jött be. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna. Pedig szerintem jó volt színészi választás a szerepekre.

2015.03.22 Timejja

Nem lenne ez egyáltalán rossz, ha egy-két dolog normálisan el lenne magyarázva, a probléma ott van, hogy nincs. A helyszín jó, az effektek is jók, szerintem az Alien-szálat már nem kellett volna annyira nyomni, mert a történet önmagában is érdekes.

2016.04.24 johnny87

Ez egy Alien film Alienek nélkül.Nagy rajongója vagyok a duplaálkapcsú szörnyeknek és persze örültem volna ha több jelenet lett volna a filmbe velük. De így is nagyon tetszett ez a film.Rengeteg sok utalás van a szörnyekre.Sok új és tartalmas történe... Több

2015.10.28 domi1229

Szerintem ez egy baromi jó film lett akármit mondanak róla. A sztori nekem nagyon tetszik és ötletes és még elgondolkodtató is. Rengeteg kérdést hagynak nyitottan a filmben amire én végig válaszokat vártam de mégsem kaptam meg. Nagyon összetett film és szerintem Scott egyik legjobb műveihez lehet sorolni.

2019.12.01 freeman

Király film

2015.01.25 Borka

Lehet szidni, de én élveztem. Azt kaptam tőle, amit vártam. Pont elég Alient, de nem csak azt. Michael Fassbender pedig már önmagában is elvinné a filmet.

2017.02.13 gyerekpeti

Nem értem , hogy miért szidták sokan. Szerintem nagyon jó film.