Hilary Swank
Hilary Swank

Holly (Hilary Swank) és Gerry (Gerard Butler) csodálatos házasságban élnek, de a férfi egy betegség következtében meghal. Holly teljesen összetörik, nem akar tovább élni. Gerry még halála előtt gondolt felesége jövőjére, és hamarosan elkezdenek érkezni azok az üzenetek, amelyeket előre… Több

Forgatókönyvíró: Richard LaGravenese, Steven Rogers
Premier (HU): 2007.12.20. | Netflix (2024.03.09.)

2021.05.14 dailyfilmsan

Az egyik legszívfacsaróbb dolog, ami emberrel történhet, az az, hogy elveszíti idő előtt élete szerelmét és társát. Képesek vagyunk elhagyni magunkat, utána akarunk szökni a másvilágra, és visszaráncigálni, mert mellettünk a helye. Jóformán bele se a... Több

Már megint egy romantikus amcsi film, ami azért gond, mert hiteltelen és kissé fröcsögős. Valahogy nem tudom ezt az igazi, való életben elhinni, és ez nálam gond. Sajnos nekem felejtős.

2020.08.21 Klauka89

Az egyik legjobb romantikus szomorú film

Egyszerűen akárhányszor meg tudom nézni, nagyon jó a sztori, és nagyon szeretem a szereplőket is. Főleg Hilary-t, Gerardot és Kathy-t. 10/10 Az mekkora flash, amikor Swank jobban elénekel egy részt a Gett off c. Prince számból, mint az eredeti előadó. Imádom a film ír vonalát, hangulatát és helyeit. Csodálatos, újranézős.

2017.07.11 Deku

Meglepetés erejével hatott, hogy egy teljesen romantikus film ennyire megérint. Gerard Butler valamiért kiváló ezekben a szerepekben. Mindig felcsigázza az embert. Az egyik legjobb film amit valaha szerencsém volt megtekinteni. Egy dologban tudnék csak kötekedni, hogy rövid volt.

2017.03.13 GedyPapa

A romantikus dráma kategória egy nagyon jó alkotása a P.S. I love you. Érdekes maga a felvetés is, hogy a férj halála után segíti elő ennek feldolgozását a feleségében. Pszichológiai szempontból is jól fel van építve, de azért mégiscsak nagyon amerikai a lezárása.

Míg a film egy része New Yorkban játszódik, a könyvben a cselekmény teljes egészében Írországban. Szerző: dailyfilmsan

Annak ellenére, hogy a film cselekménye más, mint a könyvé, a narratíva teljesen megegyezik. Szerző: dailyfilmsan

A filmet 44 nap alatt forgatták le.Szerző: SódóGA

A filmben elhangzó zenék egy részét a The Pogues nevű ír zenekar írta.Szerző: SódóGA

A narancsvidék
2003