71% 157 szavazat

Aki bújt 2: Jövök!

Ready or Not: Here I Come

 Több
Filmadatlap
14
Vélemények (14)
45
Szereplők (45)
7
Képek (7)
5
Videók (5)
13
Érdekességek (13)
Díjak
1
Filmkritika (1)
22
Cikkek (22)
Fórum

Vélemények (14)

Írj véleményt
 
2026.06.17 The Fool

legújabb vélemény

Csudi jó volt!

Egy nagyon könnyen felejthető film, de az általa kapott hangulat felejthetetlen. Remek színészek!

0
 
2026.05.05 Jocpappa

10/4

Meglettem volna sátánozás, felesleges testvéri dráma és káromkodás nélkül. Egyébként meg lehet nézni, a minőségével nincs gond, csak fehér Monstert ivó, menősködő óvodás vibe-ja van. Igazi rosszfiúk készítették, nagyon cool arcok.

1
 
2026.03.28 Eastern79

Elfuserált folytatás

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Nyoma sincs az első rész frisseségének és sodrásának, csupán egy-két jelenet erejéig tudta hozni az előző epizód hangulatát. A paprika spray-es résznél többször is elnevettem magam, és a főgenya egyik-másik megnyilvánulása valóban hidegrázós volt, az... Több

0
 
2026.03.28 Krisz361

Testvéri kapcsolatok és egy újabb játék

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Főhősnőnk nem ússza meg a következő játékot, mert indul egy újabb kör a "bújócskából". Persze a megszokott horrorvígjátékos módon. Ezek mellé még rég nem látott húga is belecsöppen a dolgokba mint játéktárs. (A részt majdnem végigcivakodják, se veled... Több

0
 
2026.03.31 Gábor390920

Nagyobb, véresebb, de vajon jobb is? Az kétségkívül vitathatatlan, hogy a film első része üdítő volt pár éve, valamint a lezárása tökéletes volt. Ezért volt meglepő, amikor bejelentették a folytatását. Ami nagyobb, véresebb és majdnem ugyanolyan, min... Több

0
 
2026.05.08 Lóri Ádámcsik

3.5*

Jól szórakoztunk rajta! Lekötött végig. Jók voltak a szereplők, karakterek és a sztori is. Ajánlom, ha egy könnyed fekete humorra vágysz!

0
 
2026.04.14 fabuandras

Az Aki bújt 2. – Jövök! szerintem egy olyan film, ami nem akar többnek látszani annál, ami: egy pörgős, vicces és néha teljesen őrült akció-vígjáték. Nekem tetszett, hogy nem veszi túl komolyan magát, és végig azt éreztem, hogy a készítők is csak jól... Több

0
 
2026.05.20 BaloghBogi42

Borzongató második rész

Ritkán van olyan élményem, hogy valamilyen filmnek a második része jó (különösen, ha horrorfilmről van szó), de ez legalább olyan jóra sikeredett, mint a legelső rész, ha nem túlszárnyalta azt. A testvérdráma szála volt egyedül kicsit erőltetett szám... Több

0
 
2026.04.07 jani

Az Aki bújt 2: Jövök! számomra sokkal erősebb élményt nyújtott, mint az első rész. Már az alapötlet , a halálos játék és az őrült családi hagyomány is izgalmas volt az első filmben, de a folytatásban minden sokkal intenzívebbé vált. A történet feszes... Több

0
 
2026.04.07 petozso

Korrekt folytatás

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Az első rész egy igazi gyöngyszem volt egy kreatív alapötlettel, amit azóta többször is láttam, viszont nehezen tudtam elképzelni, hogyan lehet folytatni a sztorit. Végül az íróknak sikerült egy olyan grandiózus (és teljességgel hihetetlen) kerettört... Több

0
 
2026.04.07 Merci

Számomra jóval izgalmasabb és szórakoztatóbb volt, mint az első rész. A történet feszesebb, a feszültség végig jelen van, és a film sokkal bátrabban játszik a sötét humorral. Nagyon élveztem, hogy Grace most már nem egyedül küzd: a húga, Faith mellé ... Több

0
 
2026.05.08 volandy

Kár volt megcsinálni! Nagy kár!

Az első rész után ezt még gyenge utánzatnak sem mondanám! Egy idő után már csak Samara Weaving miatt néztem. Ő hozta a karaktert, de a forgatókönyv nagyon gyenge volt, nem is tudott semmi újat mutatni. A húg, Faith beépítése a filmbe nagy hiba volt! Szerintem!

0
 
2026.03.30 MiAzAki

Szerintem az Aki bújt 2 simán hozza azt az őrült, véres, mégis vicces hangulatot, amit az első részben is szerettem. Nem lett feltétlenül kreatívabb, de nagyon szórakoztató. Samara Weaving továbbra is brutál jó ebben a szerepben, és a film tele van WTF-pillanatokkal. Ha az első bejött, ezt is élvezni fogod.

0
 
2026.03.29 vpeter22

Őszintén szólva kicsit olyan érzésem volt, mintha ugyanazt a filmet nézném újra, csak nagyobb tétben. A humor és a brutalitás működik, de néhol túl kiszámítható. Ettől függetlenül egy esti popcorn-mozizásnak teljesen jó.

0