
Vélemények (14)
Egy nagyon könnyen felejthető film, de az általa kapott hangulat felejthetetlen. Remek színészek!
Meglettem volna sátánozás, felesleges testvéri dráma és káromkodás nélkül. Egyébként meg lehet nézni, a minőségével nincs gond, csak fehér Monstert ivó, menősködő óvodás vibe-ja van. Igazi rosszfiúk készítették, nagyon cool arcok.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nyoma sincs az első rész frisseségének és sodrásának, csupán egy-két jelenet erejéig tudta hozni az előző epizód hangulatát. A paprika spray-es résznél többször is elnevettem magam, és a főgenya egyik-másik megnyilvánulása valóban hidegrázós volt, az... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Főhősnőnk nem ússza meg a következő játékot, mert indul egy újabb kör a "bújócskából". Persze a megszokott horrorvígjátékos módon. Ezek mellé még rég nem látott húga is belecsöppen a dolgokba mint játéktárs. (A részt majdnem végigcivakodják, se veled... Több
Nagyobb, véresebb, de vajon jobb is? Az kétségkívül vitathatatlan, hogy a film első része üdítő volt pár éve, valamint a lezárása tökéletes volt. Ezért volt meglepő, amikor bejelentették a folytatását. Ami nagyobb, véresebb és majdnem ugyanolyan, min... Több
Jól szórakoztunk rajta! Lekötött végig. Jók voltak a szereplők, karakterek és a sztori is. Ajánlom, ha egy könnyed fekete humorra vágysz!
Az Aki bújt 2. – Jövök! szerintem egy olyan film, ami nem akar többnek látszani annál, ami: egy pörgős, vicces és néha teljesen őrült akció-vígjáték. Nekem tetszett, hogy nem veszi túl komolyan magát, és végig azt éreztem, hogy a készítők is csak jól... Több
Hasonló filmek
Ritkán van olyan élményem, hogy valamilyen filmnek a második része jó (különösen, ha horrorfilmről van szó), de ez legalább olyan jóra sikeredett, mint a legelső rész, ha nem túlszárnyalta azt. A testvérdráma szála volt egyedül kicsit erőltetett szám... Több
Az Aki bújt 2: Jövök! számomra sokkal erősebb élményt nyújtott, mint az első rész. Már az alapötlet , a halálos játék és az őrült családi hagyomány is izgalmas volt az első filmben, de a folytatásban minden sokkal intenzívebbé vált. A történet feszes... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az első rész egy igazi gyöngyszem volt egy kreatív alapötlettel, amit azóta többször is láttam, viszont nehezen tudtam elképzelni, hogyan lehet folytatni a sztorit. Végül az íróknak sikerült egy olyan grandiózus (és teljességgel hihetetlen) kerettört... Több
Számomra jóval izgalmasabb és szórakoztatóbb volt, mint az első rész. A történet feszesebb, a feszültség végig jelen van, és a film sokkal bátrabban játszik a sötét humorral. Nagyon élveztem, hogy Grace most már nem egyedül küzd: a húga, Faith mellé ... Több
Az első rész után ezt még gyenge utánzatnak sem mondanám! Egy idő után már csak Samara Weaving miatt néztem. Ő hozta a karaktert, de a forgatókönyv nagyon gyenge volt, nem is tudott semmi újat mutatni. A húg, Faith beépítése a filmbe nagy hiba volt! Szerintem!
Szerintem az Aki bújt 2 simán hozza azt az őrült, véres, mégis vicces hangulatot, amit az első részben is szerettem. Nem lett feltétlenül kreatívabb, de nagyon szórakoztató. Samara Weaving továbbra is brutál jó ebben a szerepben, és a film tele van WTF-pillanatokkal. Ha az első bejött, ezt is élvezni fogod.