NA

Aki bújt (2019)

Ready or Not

Érdekességek: Aki bújt (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film eredeti a FoxSearchlight égisze alatt készült, azonban azzal, hogy a Disney felvásárolta a médiapiaci óriást, ez lesz az Mickey egeres stúdió első R-korhatáros horrorja.

Az Aki bújt rendezőpárosa, Matt Bettinelli-Olpin és Tyler Gillett olyan horrorokon dolgozott együtt korábban, mit a V/H/S, a Southbound című antológia vagy Az ördög ivadéka.

A film döntő részét Torontóban forgatták, de a stáb dolgozott a Sunnybrook Parkban található Casa Lomában valamint Oshawában, Ontario államban.

Az Aki bújt forgatása 2017. október 15. és november 19 zajlott, és mindössze 26 napot vett igénybe.

Az Aki bújt világpremierje 2019. július 27-én volt a Fantasia Nemzetközi Filmfesztiválon.