NA

Aki bújt (2019)

Ready or Not

Vélemények: Aki bújt (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

pav   2019. 08. 15.

Egész újszerű ez a film, legalábbis én nem nagyon tudom egyetlen, általam korábban látott filmhez sem hasonlítani. Komikus, laza horror, szerintem minden esélye megvan rá, hogy klasszikussá váljon.

VérAlex   2019. 08. 10.

Azt hiszem, a fiatal feleségek nem épp ilyen nászéjszakáról álmodoznak :) A filmismertető és a trailer alapján végtelenül lebutítottnak és unalmasnak tűnt a történet, mert végülis semmi másról nem szól, mint hogy a zizis család bújócskázik a friss arával, persze, érdekes játékszabályok szerint, ugyanis, ha megtalálják, meghal. Elsőre ez elég egyszerűnek és kevésnek tűnik, mégis feszült izgalommal néztem a filmet, szóval valamit tudnak a készítői.

Wesleyvep   2019. 07. 31.

Oké, ezt a filmet szerintem egy percig sem lehet komolyan venni, és épp ez a zseniális az egészben. Elképesztően pörgős, és amit imádtam, hogy rengeteg fekete humorral van fűszerezve. Nem ódzkodik a gore elemektől sem, és az alakítások pedig egyenesen fenomenálisak. Bár nálam ez még bőven belefér a trash műfajába, ettől függetlenül nem egy nevetséges filmalkotás.

DJluki   2019. 07. 30.

Nem fogott meg egyszerűen a film. Egy kicsit hatásvadász, bár tagadhatatlanul piszok jó a hangulata. Aki imádja a kissé elborult akciózós-horrorokat, annak csakis ajánlani tudom, nem fog csalódást okozni az Aki bújt. De az, aki egyszerűen valami mélyenszántó alkotást keres...az egyszerűen csak kerülje el ezt a filmet.