Aki bújt

Ready or Not

2020.01.26 Dóra7.6

Egyedi történet, végig lekötött és izgulni is volt okom :) Alapjáraton nem szeretem ha a horrorba vígjáték elemeket kevernek, de ennél a filmnél még ez is bejött.

2020.01.11 iq.csabi

Nem rossz film, éppenséggel egyszer élvezhető, jó alapötlettel rendelkezik. A film vége kissé le van csapva.

2020.12.19 helfannn

Sokkal többet vártam volna tőle. Gyenge lett. Nyilván horror akart lenni, de nem jött össze. A zenéje is béna, a karakterek sem tízpontosak. Semmiképp nem ajánlom megnézésre ezt a filmet, srácok, rosszul jártok, ha megnézitek.

2019.08.10 VérAlex

Azt hiszem, a fiatal feleségek nem épp ilyen nászéjszakáról álmodoznak :) A filmismertető és a trailer alapján végtelenül lebutítottnak és unalmasnak tűnt a történet, mert végülis semmi másról nem szól, mint hogy a zizis család bújócskázik a friss ar... Több

2019.11.20 Zsófi

nekem tetszett a film, a történet is jó, nem brutális horror de engem végig lekötött. Mondjuk a vége elég érdekesre/nevetségesre sikerült de hát ez legyen a legnagyobb baj :D

2019.12.20 Mercy23

Egész jó film is lehetett volna, ha nem végződik ilyen bénán. Teljes csalódás mikor végignezek egy filmet és a vége meg egy... ???? Az ara viszont nagyon jól alakit végig!

2019.12.10 freeman

Király film

2019.12.08 Zoltán Török

Nagyon gyenge.

Értelmetlen az egész film. Akinek van fölösleges ideje az nézze meg de alapvetően egy nagyon rosszul kivitelezett bugyuta film.

2019.08.15 pav

Egész újszerű ez a film, legalábbis én nem nagyon tudom egyetlen, általam korábban látott filmhez sem hasonlítani. Komikus, laza horror, szerintem minden esélye megvan rá, hogy klasszikussá váljon.

2019.07.31 Lali

Oké, ezt a filmet szerintem egy percig sem lehet komolyan venni, és épp ez a zseniális az egészben. Elképesztően pörgős, és amit imádtam, hogy rengeteg fekete humorral van fűszerezve. Nem ódzkodik a gore elemektől sem, és az alakítások pedig egyenese... Több

2019.07.30 DJluki

Nem fogott meg egyszerűen a film. Egy kicsit hatásvadász, bár tagadhatatlanul piszok jó a hangulata. Aki imádja a kissé elborult akciózós-horrorokat, annak csakis ajánlani tudom, nem fog csalódást okozni az Aki bújt. De az, aki egyszerűen valami mélyenszántó alkotást keres...az egyszerűen csak kerülje el ezt a filmet.

2019.09.19 huhu

Véres őrület

Az “Aki bújt” c. film egy totálisan őrült, kissé abszurd horror-komédia, ám messze túlmutat a műfaj sajátosságain. A film érdekes kerettörténete, a meggyőző színészi játék és a legtöbb esetben meglepően vicces dialógusok ugyanis kiemelik a hasonló filmek sorából. A főszereplő férjhez megy, egy nagyon gazdag ősi család sarja veszi feleségül. Hagyomány azonban, hogy az újdonsült családtagoknak be kell szállniuk egy szerencsejátékba. Ha pedig a sors rosszul keveri a lapokat elszabadul a pokol. A filmben komoly szerepet kap a feszültség fokozása. Az egész történetet nagyon nehéz komolyan venni, mégis sok a kiélezett helyzet, a meglepő fordulat, sőt néhány mélyebb jelenetet is láthatunk: A karakterek személyisége pedig az ilyen horrorfilmekhez képest szokatlanul jól került megjelenítésére. Az “Aki bújt” nem tartogat mást, mint egy kellemes estét, szórakoztató és többször igazán izgalmasnak mondható. Bátran ajánlom mindenkinek.

2019.08.25 EjjeliFereg

a nap véleménye

Ez meg mégis mi a ***** volt?!

...Gondoltam a film utolsó képkockáinál, de szerencsére a pozitív értelemben. Figyelem! Spoileres (nyilvánvalóan) véleményen következik a Ready or not, azaz az Aki bújt című filmről. Aki még nem látta, nem szeretném lelőni a poént, így csak saját fe... Teljes kritika