Rendőrakadémia

Police Academy

2018.03.31 NFG

Rengetegszer láttam és nem tudtam még mindig megunni! Kiemelkedően humoros, mégsem veszti el komolyságát a történet! Valamint izgalmas is! Én nagyon ajánlom!

2016.02.14 doroffee

Egyszerűen a maga kategóriájában zseniális vígjáték. Aki tömény marhulást szeretne nézni, annak ez tökéletes film! Rendőrtanoncok bénáskodása, csínyek, átverések, hangutánzás, minden hasonló finomság. Minden perce egy kincs, fetrengve röhögős film.

2015.05.27 zsanett0820

Imádtam nagyon ezt a filmet! Erről az jut eszembe, hogy ez még azok közé a vígjátékok közé tartozik, amin iszonyat jókat lehet röhögni. Nem nevetni vagy mosolyogni, hanem röhögni! Megállás nélkül dőlnek a poénok, azért ilyesmit hány mai film mondhat ... Több

2018.07.07 oneminute

A Rendőrakadémia filmeken nőttünk fel, valahogy sosem lehet megunni, pedig nem egy izgalmas sztori. Egyszerűen nem lehet megnézni röhögés nélkül. Rendőrakadémia forever.

2017.07.04 gerda

Vicces vígjáték, ez az első rész lett a legjobb, így ezt érdemes megnézni szerintem, de ezt mindenképp. A többi már kicsit sablonos és unalmas lett véleményem szerint.

2015.11.04 Katalin21

Nagyon nagy film volt, először már több éve hogy láttam, és akárhányszor ismételték,mindig megnéztem a családdal. vicces számomra a mai napig is Az első rész lett a legjobb.

2015.12.03 DarkLion

Gyermekkorom nagy kedvence volt ez a film. Emlékszem, hogy édesapám felkeltett minket az ágyból, és megengedte, hogy megnézzük a filmet. Lehettem vagy hat éves, amikor először láttam, de nem utoljára. A kedvenc karakterem Larvell, a gumiarcú hangutánzó, aki egyébként adottságával nagy karriert futott be.

2016.02.08 JamesBont

Ez minden idők egyik legjobb vígjátéka, friss, lendületes, ötletes, és mindenek előtt vicces. A karakterek egytől egyig nevettetőek, természetesen erősen el vannak túlozva, de ez a műfaj sajátsága. Szerintem már vagy egy tucatszor láttam a többi réss... Több