Rendőrakadémia

Police Academy

2024.03.24 Jocpappa

10/7

Nagyon jól időzítettem, mert tegnap láttam először a filmet, pont a megjelenésének 40. évfordulóján, teljesen véletlenül hoztam így össze. Jó hangulatú, jópofa vígjáték. Mindig öröm olyan filmet nézni, amiben nem hal meg senki, nem történnek sorra a borzalmak. Túl kevés ilyet találok.

Nem veszít a hitelességéből,és ugyanazt az élményt adj,mint mikor először láttam,és az nem ma volt. Zseniális poénok,és szuper szereplőgárda. Nincs más dolgunk,csak nevetni,nevetni,nevetni!!!

2015.05.12 ZeroHero

nagyon nagy film volt, először kb. több mint 10 éve láttam, adták a tévében és fel is vettem kazettára, és rongyossá néztem. :D (Azóta is megvan.) Az első rész lett a legjobb. Utána egy csomó részben volt, hogy ismételték ezeket a poénokat, de azok már nem voltak olyan jók.

2019.07.13 indingo

Régen, gyerekként egy élvezhető jó kis vígjáték volt, ma már picit erőltetett a története és a poénok is.

2017.05.17 Orosz István

Szerintem máig egy legendás vígjáték, ill biztos vagyok benne rengeteg film kölcsönzött ötletek, és elemeket. Jó látni a 80-as évek feelingjét. Számomra örök klasszikus marad.

2019.05.03 Norbert93

Az első, az eredeti és a valóban vicces Rendőrakadémia! Fergeteges poénok, legendás jelenetek, klasszikus és azóta agyonkoppintott stílusban. Persze mondanivalója nemigen van, de mivel egy könnyed, dilis vígjátékról van szó így ez nem is igazán releváns.

2022.03.28 harnas1207

Gyerekként nagy kedvenc volt. Ezt értékeltem, a Bud Spencer-filmeket nem. Pedig egy kaptafa. A csillagok ezért ilyen "magasak", mert egyébként borzalmas alkotás.

2018.07.27 Norbi

Ez mi?!? Ez volt az első gondolatom, értem én hogy rendőr viccek divatosak lehettek már akkor is, de erre azért nem gondoltam volna. Nagyon eltalálták az egész film hangulatát, és ez a sziporkázó poénbombákból álló film...eszméletlen.

2017.04.02 MMcFly2015

A műfaj meghatározó alapja! :) Ha klasszikus vígjátékokról van szó, eszembe jut a Rendőrakadémia, és a gyerekkorom, hogy VHS-en hányszor megnéztem. Szinte minden karakter, kivétel nélkül, a sajátos tulajdonságával humoros. Abszurd egy vígjáték, ného... Több

2024.03.23 FREEWAY

40 ÉVES A RENDŐRAKADÉMIA!

A Rendőrakadémia egy kultikus vígjáték, amely az évek során generációk számára szolgált szórakoztató élményekkel. Az őrült humor és a karakterek karikírozott ábrázolása mindig garantált nevetést hozott. Bár már 40 éve jelent meg az első rész, a mai napig friss és szórakoztató. A Rendőrakadémia valódi klasszikus, amelyet sokan szeretnek, és örömmel emlékeznek rá.

2019.07.08 Bizsu82

Sokan rajonganak érte, nekem nem jött át igazán. Nem tetszik a humora, erőltetettnek éreztem és nem kötött le. Egysíkúak a részek és primitív, egysíkú a humora is.

2023.10.29 Gamehun638

Kötelező vígjátékok egyike.

2019.02.18 szabomarc

Gyerekkoromban nagyon sokat néztem ezt is, illetve a többi részét is a sorozatnak. Nagyon szerethetően a karakterek, jók a poénok, tetszett végig, bár felnőttként kissé gagyibbnak hat már, így is jó.

2020.09.05 Kazydo

Gyerekkoromban emiatt a film miatt akartam rendőr lenni, azt hittem még akkor, hogy ilyen muris rendőrnek tanulni. Amíg Mahoney szerepel a filmben(4.részig) addig szerettem, utána, mar csak megnéztem a többit megszokásból. Az első rész viszi a prímet... Több