Repcsik

Planes

2023.11.09 R9CK3R

A Verdákat anno rongyosra néztem, de ez kimaradt. Hát... szerintem semmi extra nincs benne, majdnem ugyanaz, mint a Verdák, és elég sablonos is az egész, de persze attól még nem rossz!

2019.07.27 Ms. Akárki

Eléggé átlagos és kissé összecsapott animáció. Tényleg csak a kissebb gyerkőcöknek ajánlom mert sokszor szétuntam magam rajta. Gondolom a Verdák sikerhullámát próbálták megismételni, de ez nem igazán jött össze.

2017.02.24 időjós

Szerintem korrekt volt ez az aimációs film. Nekem tetszett közel annyira mint a Verdák, bár utóbbi azért valamivel jobb. Humoros volt, ötletes, izgalmas. Egyben volt az egész.

2015.06.16 cunci

Aranyos mese volt. Jól nézett ki, szerethetők voltak a karakterek és remek volt a szinkron is. De ezt a sztorit már láthattuk sokszor. Nem pont ugyan olyan persze 1-2 dolog eltér de a lényeg ugyan az. Nekem tetszett.

2016.07.25 N.Béla

Ezt nem igazán értettem sosem hogy egyáltalán miért kellett megcsinálni. Totálisan Csak a Verdák című rajzfilm hullámát akarja meglovagolni, de nem mondható semmiben másnak, vagy egyáltalán kiemelkedőnek. Sajnos sehogy sem szórakoztató. Nem ajánlom.

2017.06.27 Baleszmode

Hááááát...Vegyes érzések vannak bennem.Egyrészt mekkora királyság hogy a Verdákat a levegőbe helyezték át.Másrészt meg a történet majdnem a Verdáké.De ez azért nem olyan rossz. Az animáció szép,a történet sablonos de élvezhető,és a tanulság se egyedi. Összességében nem rossz csak van ahol fáj.

2015.02.22 The queen

A "Verdák" című film repülőkkel. Szerintem egy fokkal sem jobb és egy fokkal sem rosszabb annál a filmnél. Én semmi szerethetőt nem látok benne.

2015.01.27 sbalazs

Látszik rajta, hogy melyik korosztálynak szánták. A történet nem túl érdekes, de a grafika és a zene egész tűrhető. Összességében nem rossz.

2015.03.30 R

Halogattam a megnézését. Úgy gondoltam, hogy csak megpróbálnak valami hasonlót csinálni mint a verdák, de aztán megnéztem és egész jó volt. Kellemesen csalódtam. Nekem tetszett és szerintem van olyan jó mint a verdák.

2015.01.25 szabo.dora

Nekem a Verdák 2. jutott eszembe erről, tetszett, szép volt, jó volt.