A kaptár – Utolsó fejezet

Resident Evil: The Final Chapter

Hessteg.com
2017/01/27

A Kaptár – Az utolsó fejezet
Milla Jovovich immáron hatodszor bújik Alice bőrébe, az alcím és az ígéretek szerint utoljára. Vajon hihetünk Paul W.S. Anderson-nak? Reméljük, hogy igen, mert ebből nem kérünk többet, köszönjük. (4/10)

Movieaddicts.hu
2017/01/28

Értékelés: 4.5/10
:Családi business
Ajánlani csak rajongóknak, vagy időmilliomosoknak tudom A kaptár utolsó részét, akiknek nem fog hiányozni ez a szűk 2 óra az életükből. A sorozat egyelőre képtelen megújulni, unalomba fulladt az egész. Pedig lehetőség lenne bőven, csak meg kéne erőltetni magukat. Most nem sikerült. 4,5/10 Több

Smoking Barrels
2017/01/31

Nem szoktam ilyet mondani, de ezt most ne nézzétek meg. Ha mindenképpen Resident Evil filmre vágytok, akkor inkább nézzétek újra az ötödiket (vagy bármelyik másikat), ha pedig egy szórakoztató, „agykikapcsolós” és látványos, akciófilmes mozi élményt kerestek, akkor inkább várjátok meg a John Wick 2-t, nincs már az olyan messze. 1/10 Több

Vox.hu
2017/02/01

Értékelés: 2.5/10
A kaptár - Utolsó fejezet
Mivel A kaptár - Utolsó fejezet a széria eddigi erényeit sem tudja felmutatni (laza, néhol kínos, de azért valahol vicces dumák, túlspilázott, de szórakoztató akciójelenetek), így már a bűnös élvezet kategóriába sem fér bele. Egyszerűen csak bűnrossz. 25/100 Több

Hessteg.com
2017/02/03

A Kaptár – Az utolsó fejezet

Frappamagazin.hu
2017/02/24

Antivírus flashmob
Ma debütál a mozikban a Kaptár sorozat 6. Utolsó fejezet névre keresztelt része. Akciódús snittekből most sincs hiány, de vajon mit tud még a film? Választ kapunk az eddig nyitott kérdésekre?
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!