Turro

Kedd egy igazi társasági papagáj, aki egy kis egzotikus szigeten éli napjait barátai körében. A paradicsomi körülmények ellenére a jómadár csak arra tud gondolni, hogy felfedezze a világot. Egy pusztító vihar után barátaival rátalál egy különleges szerzetre, Robinson Crusoe-ra. Kedd a találkozásban… Több

Forgatókönyvíró: Domonic Paris
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2016.04.07.

2017.10.03 HercegPeter

Az itteni kommentek alapján nem vártam sokat tőle, de pozitívan csalódtam. A legnagyobb erőssége a grafikája. A karakterek is a megfelelő érzéseket váltják ki belőlünk. A történet lehetett volna picit izgalmasabb vagy csavarosabb, de egyszeri megtekintésre tökéletes.

2017.05.06 mamiéstöti2

Sokkal jobbra számítottam az előzetes alapján, voltak benne vicces és izgalmas részek is, de nem volt az igazi, a grafikája viszont nagyon szép volt.

2016.09.10 puffancshercegnő

Egyszerű film, kicsit unalmas, lassú folyású történettel, még a gyerekeket se igazán kötötte le. Egyszer talán megnézhető, de ha nem nézed meg, akkor se maradsz le sok mindenről szerintem.

2017.07.31 Lonka

Szépen megrajzolt mese film. A története egysíkú és egyszerű, pont kisgyerekeknek való. Egyszer meg lehet nézni, de sokat nem kell tőle várni.

2017.08.08 felicity

Imádtam. A közepe nagyon szomorú volt. de aztán jó kis film kerekedett belőle. Az animáció és a karakterek is nagyon jók. A gyerekeknek biztos tetszene nézzétek meg. Csak ajánlani tudom.

A film összbevétele 39 543 581 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 13 084 815 forintot termelt. A hazai mozik összesen 16 013 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.