Rózsaszín sajt

A nőgyógyász, nagy dumás, szoknyapecér apuka, Tibor egyedül neveli a 19 éves Danit. Az apa egy kicsit önző, hedonista, hiú és sikerorientált, a fiú pedig szelíd, romantikus alkat, aki nem a szexet, hanem a szerelmet keresi. Tibor megpróbálja képére formálni a fiát, aki emiatt Franciaországba szökik a művész nagybácsihoz.

Rendező: Tóth Barnabás
Linda Lisztes
Eke Angéla
Bezerédi Zoltán

2023.07.10 sptt

Alapvetően nincs problémám a „semmi komoly mondanivalója” romantikus komédiákkal, vígjátékokkal, ha megvan benne a flow, akkor visznek, és azt gondolom, hogy igen, időnként szükség van a Másnaposok stílusú filmekre is, nem lehet mindig Lars von Trier... Több

2017.06.27 ArpiHajdu és Réci

Jó kis magyar film

Tóth Barnabást, aki ennek a különleges filmnek a rendezője, forgatókönyvírója és főszereplője is egyben én még egy gyerekkori szinkronszerepéről ismertem (a Váratlan utazásban ugyanis ő kölcsönözte a hangját az egyik szereplőnek). Aztán láss csodát, ... Teljes kritika

2017.02.25 Péter

Nagyon durván jó film. És szerintem nagyon kevesen ismerik, kevesen hallottak róla és látták, ami sajnálatos. Itt is én vagyok az első, aki véleményt ír erről a filmről, ebből is arra következtetek, kevés ember emlékszik rá, vagy ismeri egyáltalán. Pedig nagyon szórakoztató, vicces magyar film, a jobbk közül.

Tóth Barnabás annak köszönheti folyékony francia nyelvtudását, hogy Strasbourgban született, ahol az édesapja magyar nyelvet tanított, a család ekkor került a nyelv és a kultúra hatása alá. A gimnázium és a főiskola alatt folyamatosan nézett francia filmeket és olvasott francia regényeket, sőt a Vonaton című kisfilmjét Franciaországban forgatta le.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Tóth Barnabás még jóval a Rózsaszín sajt előtt a Derrick című sorozat egyik részében Bezerédi Zoltán karakterének fiát szinkronizálta, s már akkor azon gondolkodott, hogy az első filmjében majd közösen fognak szerepelni.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A különleges hangszer, amelyen a filmben Dani játszik nem más, mint a Hang Drum (háng drám), amelyet egy kis svájci cég gyárt.Szerző: ArpiHajdu és Réci