Árny a felhők között

Beulah Koale
Nick Robinson
Byron Coll
Chloë Grace Moretz

Egy második világháborús női pilóta fontos dokumentumokat szállít egy B-17-es fedélzetén, a gonosz azonban folyamatosan a nyomában van.

(csd)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Új-Zéland
Premier: 2020.09.12.

2024.03.09 Tomipapi

Ez a film annyira gyenge és idegesítő, hogy az csak na! Arról szól, hogy egy fiatal hölgy a második világháború kellős közepén felszáll egy táskával egy katonai (B-17-es) gépre, hogy egy titkos szállítmányt eljuttasson az Isten tudja, hová. Persze a ... Több

2021.03.12 Eastern79

a nap véleménye

Majdnem sikerült

Roseanne Liang filmjét elsősorban Chloë Grace Moretz miatt néztem meg, ugyanis a Kick Ass-beli lenyűgöző teljesítménye óta nagyon bírom a csajt. A rövid rajzfilmes bevezetőről egyből Paul Verhoeven klasszikusára, a Csillagközi invázióra asszociáltam... Teljes kritika

2021.01.22 Cs. Balázs

Azoknak, akik hajlandóak elvonatkoztatni attól, hogy egy film teljességgel nélkülözi a realitást, ami egy horrorfilmnél azért nem olyan ritka, illetve vevők egy szórakoztató, de masszívan b-mozira, azoknak tetszeni fog. Másoknak valószínűleg nagyon nem. Egyszerű szórakoztatás az agykikapcsolós fajtából. De annak tökéletes.

2021.12.23 BoBamburg

Ennél a filmnél elég nehéz eldönteni, hogy borzalmas vagy egész fun, már-már trash film. Mert ha úgy kezeli az ember, még szórakoztató is, főleg az utolsó fél óra volt az, ahol azon kaptam magam, hogy egészen megmosolyogtat a nonszensz Asylum-stílusával.

2021.01.15 ollggaalek

Abszolút mértékben marhaság, de élveztem. Egyike azoknak a filmeknek, ahol jobb, ha az agyunkat kint hagyjuk a teraszon egy sörrel és csak elengedjük.

Értékelés: 8.5/10
(2021. 02. 04.)
A mumus sem állhat egy igazi bombázó útjába
A Shadow in the Cloud úgy talál bele egy mindenki számára kellemesen ismerős hangulatba, stílusba, hogy valójában semmi konkrét utalás nem érhető benne tetten, legnagyobb fegyverténye pedig egyértelműen az, hogy mindezt még csak nem is minőségi alapanyagokból dolgozva teszi. Több

(2021. 03. 11.)
Megtekintés: érdemes, mert gyakorlatilag ebből a filmből megtudhatjuk, hogy egy nő meddig képes elmenni, ha meg akarja szerezni a gyermeke apját. Több