Kiéhezettek

The Girl with All the Gifts

2017.03.27 Szinano

Összességében tetszett a film, bár nekem a lezárás egy kicsit furcsa és szokatlan volt. Izgalmas volt a film, fent tudta tartani a figyelmemet, érdekes volt a történet.

2019.10.06 Xenomorf

Nagyon szuper film volt, bár engem ősziintén szólva zavart a magyar szinkron, majd valamikor megnézem angolul is, merthogy ez egy olyan film, amit érdemes lehet megnézni kétszer is.

2018.09.08 Timo93

Többen ajánlották, hogy nézem meg mert zseniális film, nos nekem annyira nem jött be de nem mondanám rossznak. Érdekes, mert nem egy tipikus zombi film, máshogy közelit a témához ami lehetne fantasztikus is. Mégis félre siklik egy idő után az egész, ... Több

2016.09.29 KingPin

Van akció is és töténés is a filmben, pont úgy, hogy azt az előzetesek alapján vártam. A karakterek nagyon életszerűek, egyszerűen hiteles, adott helyzetben biztosan így viselkednének az emberek. Az is jó volt, ahogy a zombikat újragondolták. Csak dícsérni tudom.

2017.01.21 Krisz111988

A történet az szerintem is kiváló volt!De valahogy annyira nem jött át az egész számomra!Nem mondanám hogy meg nézem majd még egyszer,de egy esti filmnek tökéletesen megfelelt! :)

2016.09.30 Csaneszka30

Nagyon jó lett a film.Igazi kiemelkedő darab a zombis horrorok között.Nem egy trancsírozós akciódús film de végig feszült,izgalmas és érdekes,remek színészekkel.A befejezés pedig váratlan és sokkoló.Én legalábbis nagyon meglepődtem rajta.Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

2016.10.04 alonzomosely

Szórakoztató volt, de egyszer nézős. Nekem jobban tetszett volna, ha a karakterek belső indíttatásait jobban kifejti a film. Klassz volt, hogy a szokásos hentelős zombifilmen túl tudott lépni, és ahogy írták előttem: érdekes a vége (egy kicsit talán megmosolyogtató).

2016.10.11 Die Hardy

Remek film, végre képesek voltak megújítani zombi-zsánert valamivel. A kis csaj pedig valami hihetetlen keveréke a cukiságnak és a félelmetesnek. (Bár a végét nem igazán fogom fel, de mindegy, tetszett így is). Összességében marha jó volt ez a film, szerintem még akár kultfilmmé is válhat.