Kiéhezettek

The Girl with All the Gifts

2017.01.30 MKristijan

Azt kaptam amire számítottam, pontosan ezért sem mentünk el megnézni a moziba. Fel volt építve, de nagyon sok dologba itt is bele lehetne kötni, úgy hogy a The Walking Dead élmény végig ott villogott.

2018.09.21 Márton

Kiegészítik egymást a Kiéhezettek film- és könyvváltozata

Őszintén szólva régóta "kerülgettem" már ezt a filmet, hogy pontosan miért, még most sem tudnám megmondani. Talán mert már többször is belefutottam az előzetesébe, filmes portálokon és valahogy érdekelt is és el is voltam nélküle. Most újra belefutot... Teljes kritika

2018.09.27 MidoD7

Maga a sztori nem volt elvetendő ötlet mi több, kifejezetten érdekesen vezette be a zombis témát. Ez a különlegesség, hogy van egy réteg akik második generációs zombik nagyon tetszett. A megvalósítás kevésbé. Sajnos sok helyen én felröhögtem mint pél... Több

2019.01.22 Timcsi

Amit hiányoltam a filmből, hogy a kezdetekről nem sokat tudtunk meg. Ezt leszámítva egy korrekt film.

2019.05.06 petraszab

Miért pont a gyerekek? Ésszerű magyarázatot nem kaptunk. A történet a hibái ellenére jól építkezett, volt benne feszültség.

2021.03.14 Di Canio

Szerencsére nem az a sablon zombis film, várjuk a megfejtést a végéig, de nem világos teljesen, hogy mi miért történt, túl nyitott lett a vége. A szereplők meg a látvány is jó, de a vége annyira nem tetszett.

2018.09.29 thejoker

Nem volt rossz elképzelés ez a fajta sztori a zombi apokalipszisről,nagyon érdekesre sikeredett, hogy két réteg is van a zombikon belül. A film közben teljesen átjött, a háttérkép, a zene elég frusztráló volt..minden átadta a nézőknek, hogy itt a vég... Több

2020.09.24 belavagyok

A korábbi zombifilmekhez képest kicsit mélyebb és elgondolkodtatóbb. A főszereplő kislány remekül hozta a karaktert. A vége is nagyon kerek lett, csak ajánlani tudom.

2018.09.16 pj19

Meglepően jó film, érdekes történet, egyedi látásmód, egy poszt apokaliptikus világban! Jó színészi alakításokkal! Ajánlom mindenkinek!

2017.05.23 vivikejencikelara

Hihetetlenűl remek film. Elképesztő! Engem nagyon megfogott. Akár többször is megnézhető! Nem igazán horror filmnek nézem inkább a drámai oldala fogott meg. Szuper! Csak ajánlani tudom!

2017.06.01 jencike1985

Ezt a filmet is mint oly sokat a párom vett rá hogy nézzem meg. Nem az a nagyon horror film, bár a babakocsis patkányos rész az fúj. Megérte megnézni inkább szomorú a film nem horror de kivételes.

2017.02.07 Ancsus

Annak ellenére, hogy nem vagyok oda a zombis filmekért, jól szórakoztam a Kiéhezetteken. Remekül indult a film, jók voltak benne a egyes karakterek, bennem azért a lezárással kacsolatban maradt néhány kérdés.

2017.12.06 Imlah

Erős, durva film, kell hozzá idegzet. Érzelmileg ütős, megfogó, sokáig még a hatása alatt van az ember. Rettegős, izgulós, megvan benne amit a műfajtól várhatunk!

2017.02.23 Beuszi

Elképesztően jól indul a film, kezdetben igen rejtélyes, lassan bontakozik ki a történet és kap válaszokat a néző a kérdéseire. A befejezést én máshogy alakítottam volna.