Kiéhezettek

The Girl with All the Gifts

2024.04.10 Ари Шандор

Olyan semmilyen...

...átlagosra értékelem, mert végignéztem. De semmi megkapót nem találtam benne. Amolyan háttérzajnak való. Lehet azért, mert alapvetően az ilyen zombis/vámpíros filmek nem tudnak lekötni igazán... Ettől még nézzétek. Annak nem ajánlom, akinek hasonlít az ízlése az enyémhez. :-)

Nem tetszett, mert a képi világ nem nyerte el a tetszésemet. Nem lett olyan, mint amire készültem. Nem jó színészeket választottak ki, legalábbis szerintem... A legvége pedig, hát, hogy is mondjam, több mint furcsa.

2017.04.10 indingo

Nem volt rossz, bár úgy éreztem, hogy kicsit belecsöppentünk a történetbe. Az előzményekről, a miértekről én szerettem volna többet megtudni! A vége is olyan lett, hogy ha sikeres akkor még további részeket lehet belőle csinálni.

2019.02.16 dailyfilmsan

A film sejtelmesen nyit. Kapunk pár információfoszlányt amiből kikövetkeztetjük hogy zombis film vár ránk. A stílustól eltérva nem 100% -ban a megszokott séma alapján működik a film ami felüdülés. A fertőződés oka is más mint általában. Sok ötletes... Több

2024.03.26 Erik Csok

Egy nem átlagos zombis film!

Ez egy jó kis film, de nem átlagos zombis film, ugyanis eltér a legtöbbtől. Egyrészt, nem az a hű, de pörgős és izgalmas akciózúzda, hanem sokkal lassabb, persze ez nem azt jelenti, hogy nincsenek benne akciók, ugyanis vannak benne, és azok minőségiek is. Nagyon érdekes film, más szempontból közelíti meg egy kicsit ezt a témát, de a nézése közben volt benne „28 nappal később” és „The Walking Dead” is. A zombi apokalipszis hangulat, az nagyon adta, azt nagyon jól megcsinálták a készítők, látványos is, főleg a vége felé, véres film, szóval ez is jobbá teszi, és a főszereplő kislány, hát ő tényleg félelmetes helyenként, de mindenkit le is játszik a vászonról. Társadalomkritika is van benne bőven, a vége pedig olyan, hogy egyáltalán nem kiszámítható, és biztos nem erre számít a néző. Én ajánlom, aki szereti a zombis filmeket, nem egy „Vonat Busanba”, de ettől függetlenül egy jó kis film!

2017.10.16 Lamboh

Mást vártam. Még mindig nem igazán tudom ezt a filmet hová tenni, pedig most már jó ideje, hogy megnéztem. Érdekes volt, kíváncsivá tett, aztán meg hoppon maradtam.

2020.01.27 Szilonka

Az tetszett filmben, hogy ellentmond a korábbi zombis történeteknek. Volt benne érzelem is, amellett hogy végig izgalmas volt.

2018.11.22 harnas1207

Igazi elgondolkodtató, elvont film. Pont ezt vártam tőle, de sajnos rossz értelmben. Elő akartak rukkolni egy olyan sztorival, hogy az ember fogja a fejét és tátva maradjon a szája. Szerintem ez nem sikerült.

2018.05.18 BoBamburg

Azért az angolok tudnak korrekt zombis filmeket csinálni ha akarnak (lásd: 28 nappal/héttel később, Haláli Hullák Hajnala). Nem állítom, hogy a legjobb a kategóriájába, vagy hogy ne láttunk volna már hasonlót, de jó volt. Hangulata és az atmoszféra t... Több

2018.05.23 MMcFly2015

Zombi témát többféleképpen lehet szeretni. Van, aki mélyebben átszeretné/áttudja látni a vírus okát, működését és szereti a komolyabb karakterfejlődéseket, mivé is lesz az ember egy ilyen világba (28 nappal később). És vannak a pörgősebb igényű nézők... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Maga a történet és a légkör nagyon tetszett, de egy kicsit hatásvadász volt a film. Gyerekeket rakni a középpontba egy ilyen témájú filmben izgalmas ötlet.

2018.12.27 VvV

Érdekes a történet maga, de sok kérdésre nem kaptunk választ. Túl titokzatos a kór, de a hangulata rendben van.

2017.07.27 Lonka

Még tuti meg fogom nézni a filmet. Talán azt hiányoltam, hogy hogyan ütött fel ez a kór, arról nem kaptunk valami sok infotmációt. Érdekes és izgalmas film volt.

2018.08.10 hsanya182

Erős atmoszférával az erős zombis filmek közé tartozik, semmi kétség (Z világháború, 28 nappal később) a film közepétől már már melankolikussá válik. Egyszer megéri megnézni ha egy jó zombis filmre vagy világvége hangulatra vágysz. Több akció van ben... Több