Sikoly 2.

Scream 2

2019.05.13 petraszab

Óh amikor még Sikoly hétvégét tartott az ember és megnézte egyben az ember az összes filmet. Szerintem a filmeket együtt kell kell nézni és úgy egy jó sorozat.

2015.05.14 Syracuse

Még ez is megérdemli a 4 csillagot, bár szerintem közel sincs annyi köze a horrorhoz, mint az első résznek - nyilván ez a lehető legszubjektívabb megközelítés, hiszen objektívan nézve ez is horror. Többször bevállalós film ez is.

2021.07.13 Kósa Bence

Remake az első részhez, egy évvel később. Az első Sikoly (néha) tudott új dolgokat behozni a műfajba, de ez csak annak a másolata. Nem rossz, de sajnos nagyon sok az üresjárat.

2022.01.25 H.a.n.n.a

Sajnos nem tudta hozni az első rész izgalmait. Az új karaktereket annyira nem ismertük meg, és valljuk be, azt se sajnáltuk, ha a Sikoly elkapta őket.

2016.02.08 moov18

Az eleje nagyon jó volt. Tetszett a mozis jelenet, az ott megteremtett atmoszféra. Külön ami nagyon bejött, ez a film a filmben megoldás. Azonban az örömöm nem tarthatott sokáig, jött a csalódásérzet. Az első részhez képest, jóval unalmasabb és vonta... Több

2019.01.16 kristoftoth21

Hozza az első szintjét

A Sikoly 2. simán van az első szintjén. Továbbra is izgalmas és fordulatos és tud újat mutatni, mivel a tipikus horror folytatásokról mond kritikát. Stílusparódiaként továbbra is megállja a helyét. 8/10

2015.11.22 somi

2015.06.20 neeta92

A második rész is még az a fajta alkotás amire azt mondom, hogy ez igen. A legjobb horror filmek közé tettem és tipikusan az a fajta amin megtudsz ijedne ha arra vágysz.

2016.06.15 Holló

A Sikoly egy jelenség, egy igazi időtálló alkotás. A második részben az alkotók nem riadtak vissza semmitől, a gyilkos gátlástalanul teszi el láb alól a szereplőket. Természetesen a folytatás nem tud az első rész nyomába érni, de eléggé megközelíti a... Több

2016.01.03 stif

Wes Craven sok mindent jól talált el ebben a filmben. A film atmoszférája kellően nyomasztó, tele van váratlan eseményekkel és megjósolhatatlan gyilkosságokkal. Izgalmas, rejtélyes és méltó folytatása a legendássá vált Sikolynak. Néhány gyengébb alakításon kívül semmi sem rontja az összképet.