Felhőkarcoló

Skyscraper

Artsomnia
2018/07/12

Sodródás
Ha nyitottak vagyunk az emberközeli arcokra, a nemes lélekre, a család melegére, de közben szeretjük, ha pörögnek az események,akkor okvetlen nézzük meg ezt a nagyon is jól sikerült filmet. Több

Vox.hu
2018/07/13

Kiszámítható, mint egy Szikla és egy üvegépület találkozása Hongkongban. Több

MovieAddict
2018/07/15

Értékelés: 5.5/10
Látványos, de üres. Sokat markoló, de keveset fogó, néhol humoros akció/valami. Az elvárásoknak megfelelően felületes, egyszer nézhető film. Egy kicsivel több humort simán elbírt volna. Csak rajongóknak! Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/07/28

Tűz van, babám!
"A direktor is tisztában van azzal, hogy mozija nem újdonság a nézőnek, de annyira tiszteli a filmeket, hogy nem vesz át jeleneteket belőlük, annak ellenére, hogy erősen érezni a narratív párhuzamokat, mégsem lesz egy szimpla másolata a klasszikusoknak. A plágiumvádat elkerülendő ugyanis bevet néhány remek ötletet, lélegzetelállító akciókat kreál, és külön dicséret jár neki a gömb belsejében található "mennyországért". A történet íve nem bicsaklik meg egy percre sem, végig feszülten tartja a cselekményt." Több

Supernatural Movies
2018/08/03

Huszadik századi akciófilm huszonegyedik századi köntösben, annak minden előnyével, de főleg gyengeségével együtt. Több

Revizoronline.com
2018/09/07

„üdv a mennyországban!”
Rég nem drukkoltam ennyire mozinak: miért ne lehetne egyszerűen jó a film, amiben a világ legmagasabb épülete lángba borul, és a világ legnagyobb izomkolosszusa kimenti bent rekedt családját? A Dwayne Johnson főszereplésével készült Felhőkarcoló óta már tudom, hogy miért nem. VÍZKELETI DÁNIEL KRITIKÁJA. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!