Kígyószem: G.I. Joe - A kezdetek

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2022.05.26 drg0602

Teljesen rendben van ez a film. A jó kategóriába sorolható szerintem. A látványvilág rendben volt. Az akciójelenetek jók voltak. Nálam ez a film simán érdemel négy csillagot. Értékelés: 8/10.

2021.09.25 Eastern79

a nap véleménye

Lapos eredettörténet

A G.I. Joe univerzumhoz nem sok köze van, valószínűleg azért, mert annyira eredettörténet akart lenni, hogy még a Cobra is csak egy éppen szerveződő cserkészcsapat a világuralomra törő fajtából. Ha a film utolsó 20 percét leszámítjuk, akkor egy közepes harcművészeti akciófilmnek is nevezhetnénk, korrekt látványvilággal. Sajnos a harcok minden kreativitást nélkülöznek, és ezen a kiszámítható sztori sem javít sokat. Az említett utolsó felvonásban aztán már azt sem tudni, ki-kivel van, annyira fel szerették volna dobni a cselekményt, ráadásul az ékköves mutatványok már a fantasy határát súrolták. Nem kevésbé voltak számomra bénák egyes karakterek. Kígyószem apjának gyilkosa inkább tűnt Benkő Dániel hasonmásának, mint bérkillernek, a gigantikus válltömésekkel és Maróth Vikit idéző szemüveggel, irdatlan tűsarkúban szexiző Bárónő meg egyenesen nevetséges volt. Akciófilmnek jó, de a G I Joe univerzumon belül vannak sokkal jobbak is.

2021.07.29 Artemisia

a nap véleménye

Felesleges előzménysztori

G. I. Joe története a 60-as évek közepére nyúlik vissza. Az első akciófigura volt, mely bevezette a köztudatba a fogalmat, elindított a játékgyártás egy új ágát, valamint megalapozta a Hasbro sikerét. A cégóriásnak pedig számtalan, a gyerekkorunkat m... Teljes kritika

2022.03.11 JRD

Nem tudom, hogy szeressem vagy gyűlöljem...

Mivel bejönnek az ázsiai pasik, így örömmel legeltettem a szememet a film főszereplőjén (Henry Golding). Mivel a történet azért elég laposka volt, így ez elvett valamelyest az élményből. Mégis jól szórakoztam. Eredettörténetként aposztrofálják. Már az elején tudni lehet, hogy a két barát egymás ellen fog fordulni, és így megszületnek a nagy ellenségek a G.I.Joe-filmekben. Látványos harcjelenetek, némi humor és természetesen a keleti varázslat, mely mindig tanít valami újat önmagunkkal kapcsolatban. Nézd meg és biztosan élvezni fogod! Filmre fel, és jó szórakozást!

2021.08.05 Léna Virág

Egy borzalom az egész.

2021.08.22 stevepisti

Előzménysztorinak nem tudom, mennyire állja meg a helyét, de egy erős közepes harcművészeti akciófilmnek nekem megfelel.

2022.01.02 Alexa

Kellemesen csalódtam, felszínesebb filmet vártam, viszont egész jól felépítették a történetet és a karaktereket is. Engem lekötött végig, mégha kissé kiszámítható is volt. Az elején szimpatikus szereplőből a végére az ősellenség lett - ez a fajta kar... Több

2021.07.24 papaja

Az idei év egyik legjobb filmje, amit láttam. Szerintem érdemes rá báülni, pláne akkor, ha az ember valami teljes kikapcsolódásra vágyik.

2021.07.25 Lojzika7

Nem egy nagy eresztés, de a többi G.I. Joe-film mellett azért nem is rossz. Kellően pörgős és akciódús, talán Netflixen szívesebben néztem volna, mert a mozijegy árát picit sajnáltam azért.

2021.07.26 Márk

Oké, ez a film teljesen odacsapott, szerintem nagyon eszméletlenül látványosra sikeredett, és bár az előzetes alapján részemről nem sokat vártam volna tőle, mégis valahogy nagyon kellemes meglepetést tudotto okozni.

2021.07.22 Stiff

Nem volt ezzel semmi baj, amolyan jóféle harcművészetis akciófilm. Amit ígér, azt hozza szépen, ez nálam 4 csillagot ér.