Túlélők viadala

Snowpiercer

2015.06.30 Tomi

A film története nagyon ötletes és jól fenntartja az érdeklődést is a végéig (legalábbis nálam tuti). Elég sok mondani valója van a filmnek ez nem vitás. Ami a legjobban feltűnt hogy a 120 perc folyamán elég sokminden történik ahhoz képest hogy végig egy vonaton raboskodnak.

2016.02.11 Rayman102

A rossz értékeléses ellenére úgy döntöttem megnézem a filmet és egyébként nem volt rossz. Kicsit elvont és szerintem vannak benne hibák, de egyébként nem egy rossz film.

2015.06.14 superxaba

Igazi illuminati film, amelyik azt sugallja, hogy mindenki végezze a maga dolgát, mert ez a világ rendje, a kisember gürizzen, az elit elitkedjen, az illuminatik pedig csak igazgassák az egészet felülről. Érdekes film.

2017.03.24 georgri

Véletlenül akadtam rá a filmre és igazán nagy meglepetés volt számomra. Imádtam a kép világát és a film által támasztott hangulatot. A világot, amelybe elkalauzolta a nézőt.

2016.07.01 punktum

Nekem nagyon tetszett a film hangulata. A története is elég jó és az eltérő vagonok is remekül meg lettek csinálva.

2015.10.09 Alexa

Nem is tudom mit mondhatnék... érdekes, nem a megszokott. Valahogy többet vártam picit a végétől, nem erre a lezárásra számítottam. A színészek miatt mindenképpen érdemes egyszer megnézni

2015.08.26 csongi888

Vártam, megnéztem. A film szerintem értelmetlen, de az elbíráláshoz természetesen látni kell. Amcsi kapitány jól játszik, de ez is kevés a rém gyenge sztorihoz. A filmbéli vonat évek óta mozgásban van a túlélés feltételeként, oszt a végén gond nélkü... Több

2015.09.04 Quinlan

Nagyon jó volt. Tökéletes volt benne a hangulat, a poénok, az akció jelenetek. Nem is beszélve akkor már a színészekről. Szerintem igazán szerethető a történet is így nincs semmi baj vele. Leköti az embert.

2021.02.14 Raphouse

Érdekes film. Kicsit vontatott, kicsit hosszú, de ez a disztópikus világ felkeltette az érdeklődésemet. Ez olyan film, hogy a karaktereket nem tudod megszeretni, mert pár mondat után már csak a hullájukat látod, a főhőssel sem igazán tudtam azonosuln... Több

2018.03.29 Rowena430

Rég láttam ennyire gyenge és nevetséges filmet, mint a cselekmény, mind a színészek játéka pocsék volt benne, ráadásul még vontatott is. Konkrét eleje sem volt, így meg se lepődtem azon, hogy a lezárása sem lett valamilyen.

2015.10.10 Gabor

Érdemes megnézni.Végig feszült hangulatú,érdekes és a végén elgondolkodtató sci-fi,krimivel és thillerrel fűszerezve.Van benne néhány helyen amolyan Tarantinós véres jelenet is. 5 csillagból csak 4-et adok rá,mert a film elején felmerül egy kérdés amire nem kaptam választ,pedig érdekelt volna.

2016.08.03 hunfolker

A 3-4 csillag között gondolkodtam, végül lett 4, mert még ha az alap sztori kissé bárgyú is, a film jeleneteit egész jól megcsinálták. Nekem azért a hó és jég fogságában állandóan úton lévő vonat eléggé meredek...

2015.01.26 ferdi95

A film kiválóan bemutat egy társadalom kritikát, a mai társadalom kritikáját. A rendező egy igen tehetséges ember már ezért is jónak ígérkezik a film. Elgondolkodtató és ajánlom mindenkinek.

2014.11.28 ZiggityZag

Erősen indít a film és képes fenntartani a feszültséget, a végéig tartogat meglepetéseket a történet, ami egyébként nem gyerekeknek való. A rendező erős képekkel és jó beállításokkal dolgozik, tabuk nélkül ábrázolja a gyilkos vágyakat és a rátarti el... Több