Túlélők viadala

Snowpiercer

2015.03.02 balogh.petr

Nem is értem miért nem mutatták be a hazai mozik ezt a filmet, pedig meglepően jó és izgalmas. Chris Evanst először láttam ilyen komoly szerepben, szerintem az utóbbi évek egyik legjobb scifije, csak ajánlani tudom.

2015.03.26 Köteles80

Az egyik legnagyobb kellemes meglepetés volt számomra ez a film, amit néztem akkoriban. Egyedi ötlet, jó történet, nincs szét CGI-ozva a film, a színészek is nagyon rendben vannak. A történet engem nagyon megfogott, tényleg egyedi. És még mondanivalója is van. Remek film.

2018.08.09 blackrose

"Az a világ utolsó cigarettája, potyautas disznó." Egyik új kedvencem. Érdekes, elgondolkodtató, kicsit morbid és unalmasnak sem mondható. Sokáig szemeztem a Train to Busan-nal (még nem volt hangulatom megnézni), de a rendező "új" filmjét szuper szereposztással nem hagyhattam ki. Újranézős listára került.

2015.07.10 feri1

Hatalmas film, még akkor is, ha nem hibátlan. Egy vonat nyilván nem tud menni 17 éven keresztül a nélkül, hogy a kerekei ki ne lazulnának, vagy ne kellene csapágyakat cserélni, de ezt a kis bakit leszámítva a film rendben van. A történet a társadalmu... Több

2020.02.15 Ajona

Látványos és hátborzongató! Mindvégig lekötötte a figyelmem. Jó lett volna kicsit több betekintést nyerni az úgynevezett "teljes értékű utasok" életébe, ők hogyan éreznek, vannak-e önálló gondolataik. Összességében jól kivitelezett film, mondanivalóval, érdekes sztorival. A vége nem tetszett.