Sötétségben - Star Trek

Star Trek: Into Darkness

2016.10.04 zoleykrajcsi

Azt leszámítva, hogy kevésbé fordulatos és lenyűgöző film, mint az előző Star Trek, nem csalódtam benne, sőt. Épp azt hozta, amire számítottam. Látványvilágban csillagos ötös film.

2017.05.02 Wolowitz

Fantasztikus lett ez a rész is az előzőhez hasonlóan. Az pedig, hogy Benedict Cumberbatch is szerepet kapott a filmben csak dobott az egészre egy lapáttal. Zseniális játéka volt és imádtam a filmet.

2016.04.28 ukla

Nagyon tetszett nekem mert nagyszerüen folytatja amit az elöző részbe felépítettek.A szinészek nagyon jók és imádni valók.A látvany ismét reálisra sikerült.Az akciók ütnek rendesen.Egy igazi űrkaland amibe szivesen részt szeretne venni.

2015.06.20 neeta92

Nagy szó olyat mondani, hogy sokkal jobb lett az első résznél mikor az is fenomenálisra sikeredett. Pedig így van. Nem csalás nem ámítás. Imádtam Cumberbatch-ot. Jól tették, hogy ő lett Kahn. A többi színészre sincs panasz. Kiváló alkotás.

2015.06.29 Enccso

Az első részt is nagyon szerettem, de ennek sokkal sötétebb volt a hangulata, végig feszültséggel teli, teljesen odaszögezette a székhez 2 órán keresztül. A látványvilág is fantasztikus volt.

2017.11.21 baalint

Szerintem nem ez lett a legjobb Star Trek film. nagyon nem. már van egy olyan érzésem hogy nem tudtak mit kitalálni. inkább maradok a régi sorozatnál, az megunhatatlan :)

2015.10.29 krysn95

Meglepő de tudta fokozni az első részt. A casting fergeteges a sztori izgalmas..imádom az egészet. Cumberbatch pedig talán a valaha volt legjobb ellenfél (simán Oszkárt alakít). Remélem J.J nélkül is rendben lesz a 3. rész. Bízom Justin Lin-ben (mégi... Több

2015.11.18 Regi82

Mint ahogy az előző részben itt is vannak szópárbajok,vicces pillanatok ez tetszett. Sajnos elég sok a visszatérő momentum az előző részből,így túl sok újat nekem nem tartogatott. A látványa viszont gyönyörű és akció is volt benne szép számmal.

2015.10.06 Alexa

Szuper film volt. Már az első rész is nagyon tetszett, de ez bőven túlszárnyalta. Főleg Kirk és Spock közös jeleneteit szeretem, illetve Kahn monológját.

2015.06.16 Melibaba

Hála Istennek, jók az új Star Trek filmek, és ebben a részben még a főgonosz szerepére is remek színész választottak, Benedict Cumberbatch kíváló választás volt. :)

2015.05.30 zoll-e89

Ha lehet ilyet mondani ez túlszárnyalta az előző részt. Már csak azért is mert Benedict Cumberbatch is szerepet kapott a filmben ő pedig tökéletesen hozza a számító gonosz szerepét. Ritka jó film lett amit bátran ajánlok. Bármikor újra nézős!!!

2018.03.17 Onódi Zoltán

Benedict Cumberbatch nagyot alakított a filmben, tökéletesen alakította Khan szerepét. Talán miatta volt jobb ez a rész mint az első.

2015.11.03 Ballerz93

Szomorúan vettem tudomásul, hogy ez a film nem az én ízlésemnek készült. Teljesen kívül esett az értékrendemen. Nem is nagyon fűznék hozzá mást. Kicsit sem jött be és ennyi. Passzolom!

2015.05.20 Kriszta

Jobb mint az előző, DE: a klingonok könyörgöm, hogy néznek ki??? plusz Khan szerintem lehelletgyenge Ricardo Montalbanhoz képest. Hozzáteszem, klasszikus Star Trek rajongó vagyok, és valahogy ezek az új adaptációk szerintem meg sem közelítik az erede... Több