
Vélemények (5)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Sajnos az történt, ami rengeteg filmmel. Befejezetlen maradt, és sajnos kihagyta azokat az úgynevezett „ziccereket”, amiket ki lehetett volna használnia a készítőknek. A végeredmény? Felemás kis mozi, ami néhol jobban, néhol igen gyengén muzsikált... Teljes kritika
Már elég régen hanyagolom a horrort, mint műfajt. Ezt is csak azért választottam, mert néhány fórumon azt írták róla, hogy 2014 kiemelkedő darabja. Próbát tettem vele, de a kritikákban megemlített utolsó 15-20 perc vérözönét már nem volt kedvem végig... Több
Elég durva film. Egyrészt thriller/horrorként is remekül működik, másrészt ez az egyik legdurvább XXI. századi társadalomkritika és egyben fricska Hollywood felé, amit valaha láttam. Az ilyet tanítani kéne.