Mocsárlény: A sorozat

Mocsárlény: A sorozat

Swamp Thing
rainman

1. évad (2019) - 10 epizód

Abby Arcane biológust hazszólítja a kötelesség a Louisiana állambeli Marais-ba, ahol egy rejtélyes kód pusztít. A Mocsárlény a DC népszerű kéregényének sorozat adaptációja.

(hp)

Premier: 2019.05.31. | HBO Max (2019.11.08.)

2021.06.22 Szentgróti Patrik

Nagyon jó felépített sorozat, a hangulata is rendben van. A színészeket jól eltalálták, a misztikus részt kicsit erőltetettnek találtam. Kár, hogy elkaszálták.

2020.01.20 indingo

Remek hangulatú sorozat, különleges atmoszférát teremtett. Tetszettek a zenék és a mocsár mint helyszín is izgalmas volt.

2020.01.27 Szilonka

Egy gyönyörű virológus meg egy szörny. Pont mint egy modern Szépség és szörnyeteg történetben. A story érdekes volt, kár hogy nincs befejezése.

2020.03.06 Lonka

Látványos és izgalmas sorozat volt. Végig pörgött, a maszkok is elég jók. A szerelmi szál sem a megszokott.

2019.09.18 rainman

Az első DC-s sorozatom, összességében kellemes élmény volt, viszont közel sem hibátlan. Az első rész után abbaakartam hagyni, egyáltalán nem rántott be. A harmadik résznél érte el, hogy kíváncsi legyek, és maradjak a végéig. A legemlékezetesebb szál ... Több

Az epizódok nagy részét Bruce Springsteen dalai alapján nevezték el.Szerző: Thibo84

A 2. részben Abby (Crystal Reed) és Liz (Maria Sten) meglátogatja Daniel Cassidy (Ian Zierling), egy fiatal színész videóáruházát. A falon az egyik filmposzteren a Kék Ördög látható. A Kék Ördög egy DC képregénykarakter, aki gyakran társul a Mocsárlénnyel.Szerző: Thibo84

Adrienne Barbeau, a Mocsárlény (1982) című film főszereplője a sorozatban vendégszereplőként a járványügyisek egyik orvosa, Dr. Palomar.Szerző: Thibo84

A Louisiana állambeli Marais város kitalált hely. A Marais francia szó, jelentése mocsár.Szerző: Thibo84

(2019. 08. 27.)
Minden sablonjellegű megmozdulása, és esetenkénti lassúsága ellenére elmondható, hogy a Mocsárlény egy igazán színvonalas sorozat lett, ami méltó adaptációja is egyben a képregényeknek. Több

Értékelés: 8.5/10
(2019. 06. 06.)
Hív a mocsár - Swamp Thing pilot
Ha a hátralévő részek hasonlóan jók lesznek, mint a pilot, akkor a kérdés nem az lesz, hogy lesz-e második évad, hanem, hogy még azon felül mennyi lesz. Több