Szellemíró

The Ghost Writer

2021.04.28 elekm90

Erősen indít, tök jó ez a misztikus vonal, és még izgalmas is. Sajnos azt éreztem, hogy túlságosan el lett nyújtva, ahogy haladt előre, úgy kezdett veszíteni a lendületéből, ráadásul a befejezésén is azt éreztem, hogy Polanski ütősebbnek szánta, mint amilyen valóban volt (legalábbis számomra).

2018.12.12 harnas1207

Nekem tetszett, de csak másodjára. Elsőre rettenetesen érdektelennek és vontatottnak találtam Ez persze az én hibám volt, másodjára már élveztem. Nem igazán ajánlanám egy laza esti filmezésre, inkább csak ha valami különlegesebbet akar bevállalni az ember.

2019.01.17 Bizsu82

Nagyon érdekes témájú, egyedi film. A főszereplő színész alakítása meggyőző, hiteles. Végig lekötötte a figyelmemet , egy percig sem unatkoztam rajta. Színvonalas.

2019.11.03 De Matt

Többet vártam ettől a filmtől

Kettős érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Egyrészt van benne valami különleges, másrészt pedig hiányzik belőle valami. A színészek jók, de a film többször „leül”, persze, jó, hogy ez nem akciófilm, de nem elég „ütős”. ERős pont a főszereplő játéka, de a film egészében nem ér felerre a szintre. Közepes 6,5/10

2015.11.21 Ragemarci

Szeretem az ilyen korrektül összerakott politikai krimiket. Kult vagy klasszikus nem lesz belőle, mert bár néhol kifejezetten szellemes azért okosnak nem nevezném. A vége meg így nagyon gyenge, legyen lezárva hangulata van.

2015.08.21 Dracule

Tökéletesen lekötött. Ez a film szinte teljesen kiváló. Azt kapom, amire vágytam, egy laza kis szórakozást, ami megér minden percet. Nem akar többet adni, mint ami így unalomra nem volt panasz. Nagyon imádtam.

2015.06.01 Akodako

Valóban jó, igényesen kidolgozott politikai elemekkel szőtt komoly thriller. A szereplők alakítása hibátlan, a sztori magával ragadó, érdekes. Komoly, igényes filmek kedvelőinek biztos hogy tetszeni fog. Érdemes megnézni!

2016.03.27 petera050

Ez egy igazán mesterien megrendezett thriller. Sokban emlékeztet a régi nagy thrillerekre. A film először felkelti az ember figyelmét, majd lelassít a cselekményben, terel, hogy aztán újra a meglepetés erejével tudjon lecsapni. A film hullámzó jelleg... Több

2015.02.04 Ervinke86

A könyvhöz méltó lett a film, de persze az írott művet jobban kedvelem. Aki szereti a politikai thriller filmeket, nem fog csalódni ebben. :)

2015.02.06 Gabor84

Belevaló politikai thriller a javából, Pierce Brosnan az ügynök szerepéből kibújva kicsit magasabb rangban is helyt áll és hozza a formáját. Nagyon tetszett. :)

2015.07.11 grufa

Polanskinak sikerült valami hatalmas alkotnia. A film rendkívül szofisztikált, tele intellektussal. A cselekmény logikusan halad előre, ugyanakkor több váratlan fordulat is történik, ami miatt nem hogy érdekes, de érdekfeszítő lett az alkotás. Ewan M... Több