Szörny Egyetem

Monsters University

2015.02.26 andor50

Nekem jobban tetszett mint a Szörny Rt., bár kétség kívül az is zseniális. A szörny egyetem nagyon jó kis történetet mesél el nagyon jó köntösben. Ráadásul szerintem a legszebben meganimált animációs film valaha.

2017.07.29 Lonka

Talán még jobb lett, mint az első rész. Aranyos poénok voltak benne. Megismerhetütk a két főhős múltját, hogyan kezdték a szakmát és lettek jó barátok.

2018.03.07 kevelin

Nem volt olyan jó mit az előző rész (ami egyébként ennek a folytatása), de mégis jól bevezette. Nincsenek már benne olyan poénok, ennek ellenére jól összerakott film. Üdítő volt látni a régi szereplőket új köntösben

2018.10.21 Csillagpor

Az első részt imádtam, de ez az új rész valahogy nem vett le a lábamról. Nem volt rossz, de humorban és történetben a közelében sem volt minőségben az elsőhöz. Pedig az alapötlet jó volt. Bár én szívesebben néznék meg tőlük olyan folytatást ami nem előzményfilm.

2017.09.05 SzFa

A Szereplők a Szörny rt-ből, még jobb mint a Szörny rt film. Talán a legjobb animációs film szerintem. Nagyon vicces, tele van jó poénokkal. Imádom a karaktereket. A történet is aranyos. Többször is megnéztem és még meg is fogom.

2017.07.19 moviewer

Jól sikerült előzményfilm. Végig jól szórakoztam és a vége is meglepett. Remekül megírták a történetet is. A karakterek legalább annyira szórakoztatóak voltak, mint az első filmben. Akinek tetszett a Szörny Rt. annak szerintem ez is tetszeni fog.

2019.01.07 szabomarc

A Szörny Rt. szerintem sokkal jobb volt, azt felnőtt fejjel is jobban tudom értékelni. Ettől függetlenül ez is egy aranyos mese, de nem kötött le annyira.

2018.03.22 NFG

Még mindig nevettető rajzfilm! A grafikája megmaradt ugyanolyannak, aminek nagyon örültem! A színek nagyon szép élénkek maradtak! A történet viszont kicsit átlagos!

2018.11.13 iq.csabi

Nagyon jó előzmény történet. Zseniális.

2017.06.23 Olivér Rózsa

Bevallom jobbra számítottam. ami az elsőrészben jó volt az ebbe a részbe benne volt csak nem olyan mennyiségben. Nem rossz mese csak lehetett volna jobb is.

2019.03.20 Vágottszemű

Szerintem elérte az előző rész szintjét. Remekül megcsinálták. A karakterek aranyosak és viccesek, a története nagyon élvezetes volt szerintem. Megérte megnézni.

2017.01.25 Gábor Rózsa

"Egy Steve Jobs film is lehetne akár animációba burkolva..." :D Nagyon lehetett félni, hogy mi lesz ebből a folytatásból és lám... Nagyon jó, hogy megcsinálták! Nekem legalább annyira tetszik, mint az első rész még az újdonsága, miatt talán jobban ... Több

2016.05.11 wooderman

Oltári hogy így felcserélték az első és a második részt. Minden esetre nagyon tetszett, zseniális ahogy megalkották ezeket a nem mindennapi szörnyfigurákat. Nem lehet közben unatkozni.

2015.04.28 Zsofi821

Gyerekeknek talán tetszhet a történet, felnőtt fejjel azonban csak egy nagy kliséhalmaznak tűnt. Nem mondom hogy nem voltak aranyos, nevettető részek, de összességében gyenge.