Szörny Egyetem

Monsters University

Hozta az előző rész színvonalát, ebben is van ez a küklopszot gyalázó, szörnyeteg és a többi kedves, kis jó firma, hihetetlen ez az animációs film. Vannak olyan jelenetek, mikor megkérdezem magamtól!: Most akkor mi van?!

2015.05.29 *bella

A párommal egy kellemes délutáni kikapcsolódás volt. Nem annyira rossz, mint amire számítottam. Az első rész azért jobban tetszett, de az összes folytatásos filmnél ez van. A gyerekeknek nagyon tetszett.

2016.02.04 Cirmici

Nekem nagyon tetszett, bár az első részhez képest sokkal gyengébb volt, viszont a képi ábrázolás szép volt ismét. Aranyos és vicces, mindenképpen ajánlom megnézni

2016.02.28 Kicc

A folytatás, ami nem is igazán folytatás, ugyanis egy előzményfilmet kapunk. Én a magam részéről a Szörny Rt.-t jobban szeretem, sokáig kedvencem is volt, de tény, hogy a Szörny Egyetem is remekül sikerült, és érdekes volt látni, hogyan is barátkozott össze két annyira különböző személyiség, mint Mike és Sulley.

2015.08.07 Peeves112

Nincs még egy ilyen film az biztos. A maga nemében fantasztikus alkotás. Elképesztő a látvány és úgy kompletten az egész csodálatos. Engem teljesen elvarázsolt így nem is volt kérdéses, hogy jól szórakoztam.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Nagyon jó kis mese. Igaz az első részt nem éri utol. De nagyon jó.

2016.11.07 tjanika

Jó kis "folytatás",bár elég sokára jött az első rész után. Semmit nem vesztett a varázsából az idő múlásával sem.

2016.08.03 nemeth2

Az elődjét nagyon szerettem, de ez valahogy már nem volt ugyanolyan szórakoztató-megragadó. A történet ugyan nem rossz, de nem jöttek elő ugyanazon érzések mint a Szörny Rt.-nél.

2015.05.28 klaudia4469

Jól összerakott mese lett ez, szerintem az előző részhez képest visszaesés, de így is egy nagyon élvezhető mesét hoztak össze. A karakterek még mindig tökéletesek, imádom a poénokat. Tökéletes minden korosztálynak:)

2015.01.29 amazing12

Nagyon örültem, hogy kijött a 2. része közel 10 év után :) Nem okozott csalódást. Ugyanolyan vicces és kedves, mint az első rész. Örök kedvenc karakterek :) Remek családi film, mindenkinek ajánlom

2015.02.09 sziliné bea

Szerintem is az első részhez képest sokkal gyengébb de még így is egy kis aranyos mese. Egyszer meg lehet nézni!

2015.02.01 kerilajcsi

Nem annyira rossz, mint amennyire vártam. Az elsőt persze meg sem közelíti, de kellemes kikapcsolódás egyszer, talán kicsit sok benne a "kivagy rúgva - mégsem! de kivagy rúgva...mégsem!" pillanat, illetve a poénok nagy része elég gyenge. A sztori sem... Több

2015.03.28 Dancer

Nem gondoltam volna, hogy a Szörny RT.-nek valaha lesz második része. Mégis lett és csodák csodájára annyira nem fészes. Sajnos hiányzik valami történeti fejlődés belőlle, de azért egészen jó kis film lett.

2015.01.27 sbalazs

Nagyon szép film, és kicsik-nagyok egyaránt jól szórakozhatnak rajta :) Teljesen jó volt, pedig már egy ideje elszoktam az animációs filmektől.