Szupercella

Escape Plan

2017.01.13 Gigi

Látszik, hogy Stalloneról nem szabad lemondani. Szeretem az ilyen típusú filmeket, ahol az akció, a cselekmény okosan lett felépítve, nem öncélú lövöldözésből és balhézásból áll. Kifejezetten tetszett, és a tv-s ismétléseknek hála már több alkalommal sikerült leragadnom előtte.

2016.08.02 VFTS

Jó volt a két veterán akció film sztárt egy filmben látni. Az alap ötlet is tetszett. Itt a szokásos szökjünk meg a börtönből sztoriba próbáltak logikát is bele vinni. Az egész kivitelezése is jól sikerült.

Az alapötlet nagyon jó, és a film kb. háromnegyedéig nagyon tetszett, de a végén az az akciójelenet elrontja az élményt. A sablonos, mindenki mindenkit lő, a jó mindenkit eltalál, a gonosz senkit, ami a 90-es években még megállta a helyét, mára már el van kopva.

2018.06.22 Scriptor

Első pillanatra kicsit elcsépeltnek tűnik a film alapsztorija, amire Mikael Hafström (Kisiklottak, A rítus) rendezése épült - nevezetesen egy börtönökből való megszökésekkel foglalkozó hivatásos szabadulóművész története, akit egyszer egy szökésbizto... Több

2019.01.06 szabomarc

Egyszerű történet, egyszerű kivitelezés, régi legendás színészekkel. Magát a történetet mindenki láthatta már 100-szor máskor, de unaloműzőnek elmegy, annak ajánlom.

2018.07.17 czerik

Jó film két igazán klasszikus karakterrel, ajánlom mindenkinek.

2018.03.26 NFG

Nekem maga a film történetének ötlete is tetszett! Bár egy nagy extrának nem lehet tekinteni, mégis egy remekül kivitelezett alkotás lett! Izgalmas és rendkívül jó a színészi játék!

2015.06.10 macskulare

Ez a film hatalmas! A történet egyedi, fordulatos, a színészek tökéletes alakítást nyújtottak ! Az IMDb értékelése 6.9 szerintem nyugodtan rádobhattak volna még egy egész pontot. Ajánlom!!

2016.08.05 Timike

Jó kis film, többször nézős, a nagy öregek még dobbantottak egy nagyot!

2017.05.31 vivikejencikelara

Nem szerettem se Sylvester Stallone-t se Arnold Schwarzenegger-t. Addig amíg nem néztem meg a Szupercellát. Imádom ezt a filmet, akár többször is meg lehet nézni. Igazán akciódús film. Van egy két beszólás ami nagyon tetszik.

2016.05.11 wooderman

Zseniális történet fantasztikus karakterek. Élet van a filmben, nem a megszokott agyoncsépelt sablon, van min gondolkodni közben. Egészen a végéig tartogat meglepetéseket. Izgalmas!

2017.05.19 miklosvaridori

Sylvester Stallone és Arnold Schwarzenegger...egyiköjük sem tartozik túlzottan személyes kedvenceim közé, de a Szupercellában nagyon megfogott a duó, izgalmas, fordulatos, látványos akció.

2015.06.19 kovi23

Hát mikor megláttam, hogy 50 Cent is szerepel a filmben igen, csak meglepődtem, és megmondom őszintén, hogy nem számítottam túl jó filmre. Nagy nagy kedvencek Stallone és Arnold az tény, de az is hogy kiöregedtek. Viszont ez a film még így is remek v... Több

2018.03.27 NRD

Más filmeket még nem láttam, amik ilyenek lettek volna mint ez. Rendkívül érdekes a meglátása a filmnek. És még a bűnözőket is jónak mutatja be, pedig valamiért be kellett kerülniük abba az elit név nélküli börtönbe.