Szupercella

Escape Plan

2016.06.25 punktum

Korrekt kis film, kerek a története és jó volt újra a nagy örekeket együtt látni.

2015.06.03 miska1967

Az igazat megvallva én sokkal rosszabbra számítottam, és így hatalmasat csalódtam, de szerencsére pozitívan. A legjobb akciófilmnek is mondhatnám, ami természetesen koránt sem lenne ilyen jó, ha nem e két név szerepelne a stáblistán. Nos, ilyenkor látszik, hogy ki mit tett le az asztalra.

2015.01.28 Balu

Stallone valóban örök!Igazán érdekes ez a film,végig lekötött a történet!Szeretem ezt a színészt,olyan "sose megy ki a divatból" :D

2015.08.26 csongi888

Szerintem ez a film a "hőskorszakot" is figyelembe véve a legjobb alkotás(uk). Sokkal rosszabbra számítottam, nem unatkoztam, nem volt gagyi. Ok a színészi játék nem épp oscar esélyes de nézzük már meg honnan indultak és mostanában is milyen filmjeik voltak

2016.02.07 bviki

Nem tudom, hogy hány filmben játszanak együtt de ez nagyon jó lett. Itt már azért nem fiatalok. Jó az akció a sztori és a viccek. Bármikor szívesen megnéznem.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Nem olyan rossz az, ha kiöregedett filmsztárok próbálják újra játszani a nagymenő profit. A Szupercellában viszont semmi érdekes nincs néhány jeleneten és az újítónak számító alapötleten kívül.

2016.02.09 Kandurbaba

Láttunk már jobbat is a két akcióhőstől, de összességében egy jól öszerakott, pörgős, akcióban dús film. Viszont újdonságot nem hozott, láttunk már elég sok hasonló filmet.

2015.06.02 zsuzsa

Én ajánlom mindenkinek, aki akcióra és nem látvány mozira vágyik. Hasonló történettel már találkozhattunk, nyilván nem túlzottan eredeti, ezt azonban tökéletesen feledteti, hogy a kétórás filmben egyetlen üresjárat sincs, és ami a lényeg, hogy tökéle... Több

2015.05.20 mokanszkit

Nagyon jó film, egy igazi csavaros börtön akció film, méghozzá nem is akármilyen színészekkel. Jó volt együtt látni a két nagy öreget, a filmtől meg nem is vártam többet tipikus börtön action panelekből építkezik, de ez így volt jó.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Amibe ez a két fazon együtt játszik, az csak jó lehet, mivel nagyon szeretem Arnold Schwarzenegger-t ,és Sylvester Stallone-t J Ez tényleg egy olyan "akció" film volt, ami az elejétől a végéig izgalmas és élvezhető

2018.03.19 silverkesh

Tetszett, különösen mikor kiderül, ki az akit valójában keresnek. :)))

2015.11.30 laura2694

abszolút nem az én stílusom, de teljesen lekötött. Izgalmas, érdekes, és nem unatkozik az ember rajta. Érdekes volt, hogy ilyen öregen még akciózik Silvester, és Schwarzi, de nagyon adták így is :D

2015.12.04 Hangus

Óriási film.Egyszerűen klassz volt Sylvester és Arnold együtt.Szuper régi jó színészek.Maga a film érdekes volt,hogy mennyi apró részletet észrevettek ahhoz,hogy kijussan abból az átkozott börtönből.Nagyon érdekes volt és a vége is jól sikerült.

2016.02.16 Ancsika

Nem sok jo vartam a szineszek miatt,de defenomenalis lett a film.azt hittem hogy majd a szokasos lovoldozol ver folyos akcio film lesz.de nagyon kellemesen csalodtam.agyalos elmes film.erdemes megnezni